Kamion me perde anësore Renault D 16 280 P4X2 SLEEPERCAB PROTECT

picture_as_pdf

51 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Kamion me perde anësore

Viti

2018

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT D me leasing

Botuar: 2m 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliD 16 280 P4X2 SLEEPERCAB PROTECT
Numri i referencësM0003358
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi240207 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë30.05.2018
Pesha neto6975 kg
Pesha bruto16300 kg
Ngarkesa e dobishme9325 kg
Ngjyrakafe
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja7698 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë280 hp
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Frena e motorit
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Pezullimi i aksit të përparmë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
ABS
Gomat e përparme285/70 R 19,5, 70%
Gomat e pasme285/70 R 19,5, 50%
Goma dyshe
Serbatorët e karburantit255L
Spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës5690 mm
Gjerësia e ngarkesës2490 mm
Lartësia e ngarkesës2200 mm
Arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Modeli i kabinësGLOBAL SLEEPERCAB PROTECT
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand: BAR BC1500, Heckklappe, 1500 kg
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • Active Safety Pro
  • Car kit
  • Central armrest
  • Remote central locking
  • Reversing camera
  • Reversing camera

More information

Number of doors: 2

Transmission: ZF, 6 gears, Automatic

Cab: GLOBAL SLEEPERCAB PROTECT, sleep

Make of bodywork: SONNTAG

Sliding roof: Yes

Maintained according to instruction: yes

Technical condition: good

Visual appearance: good

Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:36

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioni

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.