Reja dhe përdorur kamionë me sistem kabllor në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë me sistem kabllor


   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Actros 2636 BDF CAMERA AHK 380 TKM - kamion me sistem kabllor
 19
Pyet për çmimin
2016
380 km
6x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 615 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 1d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

Renault PREMIUM LANDER 450.26 6x2 Euro5 - KabelSysteem NCH 20T - 6M - Full Steel - Rockinger (V577) - kamion me sistem kabllor
 20
14 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
497 316 km
6x2
451 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 320 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 1d

GEMA Trading BV

9

Holandë, Oud Gastel

Numri i referencës V577

Scania R 500 Effer 30 ton/meter laadkraan - kamion me sistem kabllor
 15
42 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
717 536 km
8x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 000 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 41492

MAN TGA 35.390 Hiab 16 ton/meter laadkraan - kamion me sistem kabllor
 16
29 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
662 807 km
8x4
392 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 880 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 41478

Mercedes-Benz Arocs 3251 8X4 E6 HIAB 244 EP-5 + RC + CABLELIFT  - kamion me vinç
 15
75 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
510 819 km
8x4
510 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 3d

RH TRUCKS B.V.

7

Holandë, Meerkerk

Volvo FM 500 - kamion me sistem kabllor
 46
40 486 EUR
Ankandi
2016
312 281 km
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 4d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Volvo FH 480 6X2 CABLE SYSTEM - kamion me sistem kabllor
 9
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
1 164 500 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 519 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 4d

S-Trucks B.V.

17

Holandë, Schiedam

Numri i referencës BSSZ38

Volvo FMX 370 FMX 370 EEV 6x4 - kamion me sistem kabllor
 20
Ankandi
2010
252 765 km
6x4
378 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 970 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 4d

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

Holandë, Groningen

Numri i referencës BXXJ82

Volvo FM 330 FM 330 EEV 6x2 - kamion me sistem kabllor
 20
Ankandi
2010
219 182 km
6x2
337 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 030 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 4d

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

Holandë, Groningen

Numri i referencës BXPH52

Volvo FMX 370 FMX 370 EEV 6x4 - kamion me sistem kabllor
 20
Ankandi
2010
249 354 km
6x4
378 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg
Pesha bruto: 27 500 kg

Botuar: 4d

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

Holandë, Groningen

Numri i referencës BXXJ57

Volvo FM 460 8x4 vaijeriauto  - kamion me sistem kabllor
 12
39 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
640 450 km
8x4
462 hp
Pesha bruto: 33 344 kg

Botuar: 5d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Finnland, Vantaa

MAN TGS 28.440 EURO 5 - kamion me sistem kabllor
 13
20 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
778 523 km
6x2
440 hp
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 5d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, OPTIMA TRUCKS BELGIE

Numri i referencës SF984410+8

Volvo FM 330 - kamion me sistem kabllor
 17
Pyet për çmimin
2013
1 037 985 km
6x2
330 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 300 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 5d

XL Trucks

Holandë, Ter aar

Numri i referencës 39BBT1

Volvo FM 12.420 8X2 + HMF 3722 K4 + JIB FJ 900 + REMOT  - kamion me vinç
 15
37 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
647 788 km
420 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 6d

RH TRUCKS B.V.

7

Holandë, Meerkerk

MERCEDES-BENZ Arocs 3251 K - kamion me sistem kabllor
 20
Pyet për çmimin
2016
502 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 700 kg
Pesha bruto: 68 000 kg

Botuar: 8d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës CN93209

MERCEDES-BENZ Antos 2546 L 6x2 - kamion me sistem kabllor
 20
Pyet për çmimin
2017
6x2
452 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 785 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 8d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BL57474

VOLVO FM 340 - kamion me sistem kabllor
 20
Pyet për çmimin
2003
6x2
335 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 100 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 8d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BV32029

Volvo FE 62R 300 - kamion me sistem kabllor
 15
2 500 EUR
Ankandi
2009
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 110 kg

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, kolfschoten 22, Scherpenzeel, 3925 MR

Numri i referencës 9226158

Scania R440 6X2 Retarder 25T NCH - kamion me sistem kabllor
 9
Pyet për çmimin
2013
1 232 541 km
6x2
441 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 435 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 9d

De Bruin Trading B.V.

17

Holandë, Heerenveen

Numri i referencës 20230240

Renault T460 / 6X2 / NCH 24T CABLE / EURO 6 / CONTAINER SYSTEM - kamion me sistem kabllor
 19
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
613 104 km
6x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 783 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 10d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5265

1 2 3 6   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Cable system trucks
t1 old