Reja dhe përdorur kamionë me tendë në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë me tendë


   Faqja 1 e 36 1/36   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLVO FL6 - kamion me tendë
 6
6 660 EUR
1998
4x2
Pesha bruto: 15 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, Santa Maria Da Feira

 Daf 65 cf 4x2 Curtain side - kamion me tendë
 10
7 692 EUR
2011
719 735 km
4x2

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Mercedes-Benz SK 814 ECOLINER (6-CILINDER / FULL STEEL SUSPENSION / MANUAL GEARBOX) - kamion me tendë
 13
8 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
513 500 km
4x2
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 900 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 18orë 19min

Engel Trucks B.V.

10

Holandë, Meerkerk

Numri i referencës SN 54112069

DAF LF 220 11.9t lift 60m3 - kamion me tendë
 9
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
597 399 km
4x2
219 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 535 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 22orë 51min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 287244

Mercedes-Benz Atego 1224 L  Pritsche LBW LBW 1.5to  - kamion me tendë
 11
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
187 269 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 23orë 3min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28547

VOLKSWAGEN crafter - kamion me tendë
 7
14 810 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
436 350 km
174 hp

Botuar: 1d

EURO - TRUCK SP. Z O.O.

Poloni, Grzędy

VOLKSWAGEN crafter - kamion me tendë
 2
16 930 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
340 994 km
174 hp

Botuar: 1d

EURO - TRUCK SP. Z O.O.

Poloni, Grzędy

Volvo FH 2015 FH 460 6X2 Ravenhorst pluimvee combi icm 2015 GS 2ass aanhanger - kamion me tendë
 15
Pyet për çmimin
2015
1 208 000 km
6x2
469 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 860 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Fitt Nederland B.V.

13

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Volvo15-FH460-Ravenhorst-pluimvee-combi-GS15-ahw-COMBI2-70BGH2-#2

MAN 18.340 TGM 18.340 EURO6, schuifzeilen, aansluiting kooiaap - kamion me tendë
 15
Pyet për çmimin
2014
354 750 km
4x2
340 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 940 kg
Pesha bruto: 18 300 kg

Botuar: 1d

Fitt Nederland B.V.

13

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës MAN14-TGM18.340-schuifzeilen-aansluit-kooiaap-4

Volvo FH 2015 FH 460 6X2 Ravenhorst pluimvee combi icm 2015 GS 2ass aanhanger - kamion me tendë
 15
Pyet për çmimin
2015
1 035 000 km
6x2
469 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 860 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Fitt Nederland B.V.

13

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Volvo15-FH460-Ravenhorst-pluimvee-combi-GS15-ahw-22BGF3-#2

Volvo FH 2016 FH 460 6X2 Ravenhorst pluimvee combi icm 2016 GS 2ass aanhanger - kamion me tendë
 10
Pyet për çmimin
2016
1 081 000 km
6x2
469 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 860 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Fitt Nederland B.V.

13

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Volvo16-FH460-Ravenhorst-pluimvee-combi-GS16-ahw-COMBI3-99BHN7-#2

DAF XF 105 FAN XF 105/410 6x2 met Feld schuifzeilen, schuif/hefdak, combi Samro wipcar - kamion me tendë
 15
Pyet për çmimin
2009
453 500 km
6x2
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 530 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 1d

Fitt Nederland B.V.

13

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës DAF09-FANXF410-6x2-schuifzeilen-combi-#2-3

DAF XF 440 4X2 ACC SC Euro 6 - kamion me tendë
 20
39 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
531 777 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 220 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70196494

Mercedes-Benz Actros 2543 volume 115+ M3 6X2 truck + trailer (bj2016). Moving roof (25cm move on top) EURO6 - kamion me tendë
 15
32 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
847 640 km
6x2
582 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 670 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

M.V.INTERTRADE

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 64

Mercedes-Benz Actros 2543 volume 115+ M3 6X2 truck + trailer (bj2016). Moving roof (25cm move on top) EURO6 - kamion me tendë
 15
32 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
846 894 km
6x2
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 670 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

M.V.INTERTRADE

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 58

Renault D 280 4X2 GlobalCab Ladebordwand Euro 6 - kamion me tendë
 17
35 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
282 530 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 075 kg
Pesha bruto: 16 300 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70194105

RENAULT Midliner M140 left hand drive manual pump 6 cylinder 13 ton - kamion me tendë
 20
3 100 EUR
1991
235 841 km
4x2
138 hp

Botuar: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

 Daf 65 cf 4x2 Curtain side - kamion me tendë
 10
7 692 EUR
2011
719 735 km
4x2

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Mercedes-Benz Atego II 818 L, LBW  - kamion me tendë
 11
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
486 100 km
4x2
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Venta Handels GmbH

Gjermani, 77815 Bühl

IVECO 35C15 - kamion me tendë
 8
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
375 275 km
4x2
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 840 kg

Botuar: 2d

DIAL TRUCK VALENCIA, S.L.E.

7

Spanjë, Pere el Ceremonios Nº2B 46930 Quart de Poblet Valencia Spain

MAN LE 18.280 Manuel, 6 Cylinder - kamion me tendë
 8
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
1 000 000 km
4x2
280 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Truckcenter Apeldoorn

6

Holandë, Apeldoorn

Volvo FL - kamion me tendë
 14
5 200 EUR
2007
880 000 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 350 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

1 2 3 36   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old