Reja dhe përdorur Kamionë me vinç në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë me vinç


   Faqja 1 e 136 1/136   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ 4140 - Kamion me vinç
 20
80 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
45 000 km
8x4

BOSSIO FRANCESCO SRL

Itali, PRAIA A MARE

MAN TGS 26.360 6X4 H-4 BL PESCI SE345/5 ONLY 235.000 KM - Kamion me vinç
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
235 000 km
6x6
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 960 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës BXPL91

Unimog Unimog U 1300 Palfinger PK 19000 LA 23,6 m Funk  - Kamion me vinç
 20
58 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
341 622 km
4x4
125 hp
Pesha bruto: 9 500 kg

Mein-Laster GmbH

3

Gjermani

Iveco Daily 65C15 HPT 4x2, Kran, JIP - Kamion vetëshkarkues
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
301 357 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 1 945 kg
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 24min

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86535

Mercedes-Benz Actros 2641 - Kamion me karroceri të hapur
 15
Pyet për çmimin
2004
453 368 km
6x2
403 hp

Botuar: 2orë 17min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

MAN 26.460 Baustoffprische mit Kran, Motorschaden  - Kamion me karroceri të hapur
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
353 000 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2orë 36min

CAMION IMPEX GmbH

8

Gjermani, Hagenow

Mercedes-Benz Axor 1824  - Kamion me vinç
 20
22 800 EUR
2007
277 000 km
4x2
237 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg
Pesha bruto: 7 750 kg

Botuar: 3orë 23min

Kauppilan Autohajottamo Oy

6

Finlandë, Finnland, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa

Numri i referencës 48/23

Scania G440 LB 8X4*4 Hsa Serie 7754 Euro 5  - Kamion me vinç
 15
Pyet për çmimin
2012
396 932 km
8x4
434 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 453 kg
Pesha bruto: 32 500 kg

Botuar: 6orë 4min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Scania R560 6x2*4, Euro 5, Tipper + Palfinger PK12000 - Kamion me vinç
 20
31 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
593 250 km
6x2
560 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 060 kg
Pesha bruto: 29 000 kg

Botuar: 14orë 58min

Riks Vagnar AB

1

Suedi, Kungsängen

wvt TGS 38.440 / 8x6 / CRANE + 2 SIDE TIPPER / HYDRAULIC BOARD - Kamion vetëshkarkues
 18
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
526 562 km
8x6
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 220 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 16orë 19min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5505

Volvo FM 380 / 6X2 / EURO 6 / HMF 21TM CRANE / KRAN - Kamion me karroceri të hapur
 19
Pyet për çmimin
2020
213 331 km
6x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 700 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 16orë 19min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5697

IVECO Stralis X-Way 510 SY/FS E6 Palfinger PK 19.001 - Kamion me karroceri të hapur
 15
75 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
309 706 km
509 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 680 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 17orë 30min

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230220

Volvo FH 540 8x2 Euro 6 HMF 85 Tonmeter laadkraan + Fly-Jib - Kamion me vinç
 20
Pyet për çmimin
2018
173 045 km
8x2
551 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 320 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 19orë 50min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43303

Scania R 490 8x4 Euro 6 HMF 50 Tonmeter laadkraan + Fly-Jib - Kamion me sistem kabllor
 20
169 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
375 066 km
8x4
489 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 400 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 19orë 50min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43304

DAF FAX 85 CF 410 Palfinger 42 Tonmeter laadkraan - Kamion me vinç
 20
66 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
912 988 km
8x2
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 240 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 19orë 54min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43321

DAF FAQ CF 510 8x2 HMF 26 Tonmeter laadkraan - Kamion me sistem kabllor
 20
132 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
252 229 km
8x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 450 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 19orë 56min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43296

Volvo FM12.440 8x4 Hiab 32 Tonmeter laadkraan - Kamion vetëngarkues
 20
77 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
542 635 km
8x4
441 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 480 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 19orë 56min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43292

Scania P 380 8x2 Hiab 22 Tonmeter laadkraan - Kamion vetëngarkues
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
573 622 km
8x2
379 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 965 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 19orë 58min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43291

DAF FA 75 CF 250 Hiab 14 Tonmeter laadkraan Just 140.600 km! - Kamion vetëngarkues
 20
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
140 600 km
4x2
249 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 055 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 20orë

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43284

Mercedes-Benz 1828 Palfinger 20 Tometer laadkraan (bouwjaar 2008) + Fly-Jib - Kamion me vinç
 20
42 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
540 725 km
4x2
279 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 510 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 20orë

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43280

Renault Premium 210 EURO 2, Manual, Steel suspension - Kamion me karroceri të hapur
 18
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
596 000 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 720 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 20orë 20min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 103071

MAN TGS 26.360 EURO 6 - Kamion me karroceri të hapur
 19
Ankandi
2014
258 712 km

Botuar: 20orë 35min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Scotland

Numri i referencës DG64VUU

DAF CF 410 EURO 6 - Kamion me karroceri të hapur
 20
Ankandi
2017
403 148 km

Botuar: 20orë 36min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës MX66MYC

1 2 3 136   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Crane trucks
t1 old