Reja dhe përdorur kamionë për transport druri në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë për transport druri


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo FH16 - kamion për transport druri
 20
23 600 EUR
2013
1 005 481 km
6x4
612 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 990 kg
Pesha bruto: 31 600 kg

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Scania R490 HighLine BL 6x4*Retarder/Palfinger/Alcoa  - kamion për transport druri
 1
89 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
589 000 km
6x4
489 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sc621 , 5406598

SCANIA R580 8x4 Manual Full Steel Big Axles Euro6 - kamion për transport druri
 16
39 900 EUR
2017
800 000 km
8x4
570 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 740 kg
Pesha bruto: 35 500 kg

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 144522

Volvo FH 500 Holz 6x4 Loglift 115Z 80 - kamion për transport druri
 20
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
750 522 km
6x4
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 540 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

Scania R450 Holz 6x4 Loglift F96S 79 - kamion për transport druri
 20
138 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
399 242 km
6x4
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 27 090 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 3d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

Scania R450 Holz 6x4 Loglift F96S 79 - kamion për transport druri
 20
113 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
399 242 km
6x4
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 810 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

MAN TGS 33.480 6X6 Holz Komplettzug, Palfinger Epsilon, DOLL Auflieger ausziehbar - kamion për transport druri
 15
85 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
327 836 km
6x6
479 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

MG Handel GmbH

12

Austri, Hörsching

Numri i referencës 730400

MAN 19 371 - kamion për transport druri
 9
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
113 029 km

Botuar: 4d

BVBA ANVECO TRADING

Belgjikë, Torhout

MAN TGX 35.540 8X4 Epsilon Z-Crane Tree Transport Euro 5 - kamion për transport druri
 20
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
713 587 km
8x4
540 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 900 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 4d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70203206

Scania R650 V8 NGS 6X4 EURO 6 RETARDER FULL STEEL HYDR. - kamion për transport druri
 20
85 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
664 688 km
6x4
650 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 600 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 4d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, MARKNESSE

Numri i referencës 111527-2

Scania R730 V8 6x4, Euro 6, Retarder, Craneframe, Bullbar, Topline. - kamion për transport druri
 11
51 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
522 100 km
6x4
730 hp
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 4d

Truckcenter Apeldoorn

7

Holandë, Apeldoorn

Mercedes-Benz AROCS 3263LK  - kamion për transport druri
 1
56 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
682 000 km
8x4
616 hp
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 5d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Finnland, Kuopio

Scania R650 8X4 Retarder V8 Holztransport Navi LED Euro 6 - kamion për transport druri
 20
122 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
639 618 km
8x4
650 hp

Botuar: 5d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70208609

MAN MAN HUTTNER 27.464 6x4 27.464 6x4 LNS-20K - 2H - kamion për transport druri
 20
17 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
6x4

Botuar: 6d

SKUP TRUCK

Poloni, Kotlin

MERCEDES-BENZ Actros 33-55 6x4 Resor V 8 [ Copy ] - kamion për transport druri
 16
43 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
6x4

Botuar: 6d

SKUP TRUCK

Poloni, Kotlin

VOLVO FH16 650 TIMBER TRUCK without crane with 5-axle TR - kamion për transport druri
 20
71 770 EUR
2017

Botuar: 7d

ATS Sweden

Suedi, Södermanland

Numri i referencës S5829

Volvo FH16 750 6X4 - kamion për transport druri
 20
51 600 EUR
2016
503 272 km
6x4
751 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 200 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 9d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Mercedes-Benz Arocs 2663L 6x4 B16*Kurzholz*Blenkle Anhänger  - kamion për transport druri
 4
258 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
55 000 km
6x4
625 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 10d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0584076

Volvo FH16 6x2 - kamion për transport druri
 20
33 600 EUR
2015
873 140 km
6x2
751 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 555 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 10d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

VOLVO FH16 660 - kamion për transport druri
 18
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
1 301 986 km
6x4
649 hp

Botuar: 10d

SPEC TRUCK Damian Mikołajczyk

Poloni, Wolsztyn

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Timber trucks
t1 old