Reja dhe përdorur kamionë pijesh në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë pijesh


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Actros III 2541 L *Retarder/Lenk+Lift/2xAHK/LBW - kamion pijesh
 1
21 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
650 000 km
6x2
408 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Waris Nabi e.K.

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës j1047 , L492049

Iveco Stralis 420 LL *Retarder/Lenk+Lift/Schwenkwände - kamion pijesh
 1
21 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
538 000 km
6x2
420 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

Waris Nabi e.K.

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sc436 , 4383604

Scania R 420 LB4X2, Schwenkwand, LBW 2,0to., Retarder - kamion pijesh
 12
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
884 928 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83008

MAN L2000/8.185*Getränkekoffer*AHK*Schaltgetriebe* - kamion pijesh
 16
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
291 510 km
4x2
179 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1m 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 1263522+1263622

MAN L2000/8.185*Getränkekoffer*Schalter* - kamion pijesh
 16
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
291 510 km
179 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1m 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 1263522+1263622

SCANIA G 410 LB6x2*4MNB -Getränkekomplettzug-2x LBW 2,5t - kamion pijesh
 15
55 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
574 720 km
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 140 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 1m 7d

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

S

Gjermani, 22113 Hamburg

Numri i referencës UVH220741

MAN 22.290 Lift-Lenkachse, LBW Topzustand, Ewersaufbau 7500 mm - kamion pijesh
 15
21 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
315 000 km
6x2
289 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 010 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Botuar: 1m 8d

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Ennigerloh

Numri i referencës GH07

MAN TGX 26.440 XLX BL Getränke *Retarder/Lenk+Lift - kamion pijesh
 20
17 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 139 000 km
6x2
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 15d

Waris Nabi e.K.

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sc410 , W154247

MAN TGM 18.240 B/L, Getränkewagen, Euro4, LBW - kamion pijesh
 20
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
456 082 km
4x2
239 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 24d

Mando Trucks

Gjermani, Oberhausen

Numri i referencës 39 G

MAN TGA 26.390 6x2, Getränkewagen, M-Gearbox, LBW - kamion pijesh
 20
17 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
524 770 km
6x2
390 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 24d

Mando Trucks

Gjermani, Oberhausen

Numri i referencës 40 G

Mercedes-Benz ACTROS 2545 GETRÄNKEKOFFER * RETARDER * ACC *LBW - kamion pijesh
 20
35 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
520 000 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 24d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Mercedes-Benz Antos 2540 / Retarder / Lenkachse / KOMPLETT !!! - kamion pijesh
 20
68 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
423 212 km
6x2
394 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 29d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

MAN TG-A 26.390 6x2, Getränkewagen, M-Gearbox, LBW - kamion pijesh
 20
16 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
338 495 km
6x2
390 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 4d

Mando Trucks

Gjermani, Oberhausen

Numri i referencës 38 G

MAN TG-M 22.290 6x2 LL Getränkewagen , el.Tore , LBW - kamion pijesh
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
332 261 km
6x2
250 hp
Pesha bruto: 22 000 kg

Botuar: 2m 6d

Mando Trucks

Gjermani, Oberhausen

Numri i referencës 36 G

SINOTRUK HOWO 420 Dump Truck 8x4 - kamion pijesh
 7
19 130 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
21 500 km
8x4
371 hp
Pesha bruto: 15 170 kg

Botuar: 2m 8d

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Kinë, Hefei

 MERCEDES-BENZ Actros 2544 LL Orten Getränke Schwenkwand Überdach - kamion pijesh
 31
27 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
385 859 km
6x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 767 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 22254

Mercedes-Benz Actros 2543 Komplettzug Lenk/Liftachse - kamion pijesh
 17
52 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
534 561 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 15d

Nero GmbH

Gjermani, Weinheim

IVECO S-Way AD260S40Y/FS 1LNG - kamion pijesh
 17
146 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
82 km
6x2
399 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 790 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 22d

Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm

I

Gjermani, Ulm

Numri i referencës G433533

Volvo FH 420 / Ladebordwand / Liftachse / Lenkachse - kamion pijesh
 20
31 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
422 270 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 27d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

RENAULT MIDLUM 220.12 - kamion pijesh
 7
28 000 EUR
2011
307 400 km
6x6

Botuar: 3m 3d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old