Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz 810 DT Seico Verkaufsmobil  - Kamion shpërndarës
 13
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
260 000 km
102 hp
Pesha bruto: 7 400 kg

Botuar: 1d

ESSELMANN Fahrzeugtechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Lengenbostel / Sittensen

Numri i referencës 412443

Mercedes-Benz Atego 1328 LS 280PK - Kamion shpërndarës
 15
5 000 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Oudedijk 2D, Odiliapeel, 5409 AC

Numri i referencës 9581453

univan fiat  - Kamion shpërndarës
 15
1 000 EUR
Ankandi
Ngarkesa e dobishme: 950 kg

Botuar: 7d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Numri i referencës 9571543

Piaggio Ape - Kamion shpërndarës
 15
15 000 EUR
1987
20 000 km
Ngarkesa e dobishme: 140 kg
Pesha bruto: 1 160 kg

Botuar: 10d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, Chiusa di Pesio (CN)

Numri i referencës BRPI133

FREIGHTLINER MT3 - Kamion shpërndarës
 12
140 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
25% TVSH

Kamion shpërndarës për transportimin e ushqimit

E re
1999
100 000 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 1 100 kg
Pesha bruto: 6 650 kg

Botuar: 17d

Coolturist d.o.o.

Kroacia

Peugeot Boxer Fleischerei Wagen  - Kamion shpërndarës
 15
15 500 EUR
2009
298 357 km
120 hp
Pesha bruto: 3 700 kg

Botuar: 21d

ADI Automobile

Gjermani, Fürstenwalde

Numri i referencës 58

IVECO Eurocargo 80E15 - Kamion shpërndarës
 15
9 500 EUR
1995
526 000 km
4x2
147 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 700 kg
Pesha bruto: 8 600 kg

Botuar: 1m 16d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, San Lorenzo

Numri i referencës BRIV1033

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI, Xenon, Automatik, Borco-Hoehns  - Kamion shpërndarës
 20
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
184 000 km
129 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 23d

K. Dag Transporte KFZ Handel

Gjermani, Düren

Mercedes-Benz 2435 - Kamion shpërndarës
 15
28 000 EUR
1992
651 000 km
6x2
359 hp
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 1m 24d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, San Lorenzo

Numri i referencës BRMC1001

Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës
 19
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 160 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 7d

BANNERT Sp. z o.o.

3

Poloni, Bytom

Bannert Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! - Kamion shpërndarës
 20
52 180 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 7d

BANNERT Sp. z o.o.

3

Poloni, Bytom

Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 26d

BANNERT Sp. z o.o.

3

Poloni, Bytom

 New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
1 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 2d

BANNERT Sp. z o.o.

3

Poloni, Bytom

Mercedes-Benz  - Kamion shpërndarës
 8
Pyet për çmimin
2010
289 000 km
108 hp

Botuar: 3m 19d

Automoviles Paco S.L.

15

Spanjë, Ourense

Renault dCi 100 / Bäckereiwagen  - Kamion shpërndarës
 30
11 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
259 093 km
101 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m

Salzgitter Eurologistik GmbH

9

Gjermani, Salzgitter

 New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës
 14
59 880 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 250 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 21d

BANNERT Sp. z o.o.

3

Poloni, Bytom

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës
 38
36 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
221 477 km
6x2
128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 5 200 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23039

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës
 44
40 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
218 464 km
6x2
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23038

MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës
 20
Pyet për çmimin
2008
284 998 km
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 9m 12d

SKRETA AIKATERINI SINGLE MEMBER PRIVATE COMPANY

1

Greqi, Larissa

Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës
 9
40 000 EUR
E re
2015
1 000 km
4x2

Botuar: 9m 17d

PROMAT SARL

Francë, LA CHAPELLE D ANDAINE

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Vending trucks
t1 old