Kamion shpërndarës 2005 Fiat Ducato nga Gjermani në shitje - ID: 6986043
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - kamion shpërndarës
 38
38 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
221 477 km
6x2
128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 5 200 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23039

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - kamion shpërndarës
 44
48 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
218 464 km
6x2
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23038

Iveco Eurocargo 80.18 + Manual + Cooling + Sellers/Vending Truck - kamion shpërndarës
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
85 520 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 9m 9d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 454817

Kamion shpërndarës 2005 Fiat Ducato

Marka FIAT
Numri i referencës 200209420
Viti i prodhimit 2005
VIN ZFA24400007506125
Pesha 1 845 kg
Vendndodhja Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen
Pjesë shtesë
  • njësitë e disponueshme: 1

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Euro Auctions GmbH
t1 old