Kamion shpërndarës 2010 Toyota D4D300 nga Mbretëria e Bashkuar në shitje - ID: 6971452
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Mercedes-Benz

Kamion shpërndarës
2010289000 km108 hp
Spanjë, Ourense
Botuar: 10m 21d
Pyet për çmimin
2010289000 km108 hp
Spanjë, Ourense
Kontakto shitësin
Peugeot BOXER - Kamion shpërndarës: foto 1
Peugeot BOXER - Kamion shpërndarës: foto 2
Peugeot BOXER - Kamion shpërndarës: foto 3
Peugeot BOXER - Kamion shpërndarës: foto 4
Peugeot BOXER - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Peugeot BOXER

Kamion shpërndarës
2010223500 km4x2Pesha bruto: 6500 kg
Francë, CHOLET
Botuar: 7d

49 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 961 936 ALL
 • ≈ 52 252 USD
2010223500 km4x2Pesha bruto: 6500 kg
Francë, CHOLET
Kontakto shitësin
Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 1
Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 2
Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 3
Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 4
Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Renault Verkaufsfahrzeug Tamhart

Kamion shpërndarës, Kamioncine
2010333900 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Industriestraße 1-3 27356 Rotenburg, Germany
Botuar: 5dNumri i referencës 60111

15 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 518 960 ALL
 • ≈ 15 995 USD
2010333900 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Industriestraße 1-3 27356 Rotenburg, Germany
Kontakto shitësin
Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010 - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 1
Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010 - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 2
Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010 - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 3
Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010 - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 4
Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010 - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault Master Autosklep piecz Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep Borco 2010

Kamion shpërndarës, Kamioncine
2010266323 km101 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Botuar: 1m 2d

15 207EUR

 • ≈ 1 539 921 ALL
 • ≈ 16 216 USD
2010266323 km101 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 1
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 2
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 3
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 4
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Renault Verkaufsmobil Borco Höhns

Kamion shpërndarës, Kamioncine
2010157000 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Schmiedestraße 1, 27419 Lengenbostel / Sittensen, Germany
Botuar: 25dNumri i referencës 412798

47 899EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 850 444 ALL
 • ≈ 51 078 USD
2010157000 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Schmiedestraße 1, 27419 Lengenbostel / Sittensen, Germany
Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Mercedes-Benz Atego 1022 Ice Cream truck

Kamion shpërndarës
2010303000 kmEuro 5214 hp
Hungari, Budapest
Botuar: 10dNumri i referencës DO546

17 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 761 993 ALL
 • ≈ 18 555 USD
2010303000 kmEuro 5214 hp
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin

Kamion shpërndarës 2010 Toyota D4D300

Botuar: 1v 3m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Kamion shpërndarës 2010 Toyota D4D300: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Kamion shpërndarës 2010 Toyota D4D300: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 3m

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

140329830
Viti i prodhimit

2010
VIN

MK60 OLH - TW1NT21Y109002732
Pesha

1700 kg
Vendndodhja

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds
Pjesë shtesë
njësitë e disponueshme

1
Më shumë informacion

Control number: 1185

2010 Toyota D4D300 5 Speed Buttie Van (Non Runner) - MK60 OLH - TW1NT21Y109002732

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - EURO AUCTIONS (UK) LTD