Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës 4x2 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës

4x2

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Atego 1323 Euro 6 + Verkooptrailer / Food trailer - kamion shpërndarës
 18
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
374 112 km
4x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 150 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Botuar: 1m 23d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42277

Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - kamion shpërndarës
 9
40 000 EUR
E re
2015
1 000 km
4x2

Botuar: 3m 22d

PROMAT SARL

Francë, LA CHAPELLE D ANDAINE

BANNERT EVENT, SZKOLENIA TARGI - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 160 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

RENAULT Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! - kamion shpërndarës
 20
52 180 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 14d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - kamion shpërndarës
 14
59 880 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 250 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

Mercedes-Benz 1223 L Atego, Borco-Höhns, Klima, Heizung, Navi  - kamion shpërndarës
 19
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
741 718 km
4x2
231 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 7m 23d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI82225

Iveco Eurocargo 80.18 + Manual + Cooling + Sellers/Vending Truck - kamion shpërndarës
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
85 520 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 9m 9d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 454817

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old