Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës Euro 3 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës

Euro 3

1
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Eurocargo 80.18 + Manual + Cooling + Sellers/Vending Truck - kamion shpërndarës
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
85 520 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 9m 9d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 454817

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old