Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës Euro 6 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës

Euro 6

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Atego 1323 Euro 6 + Verkooptrailer / Food trailer - kamion shpërndarës
 18
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
374 112 km
4x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 150 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Botuar: 1m 23d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42277

BANNERT EVENT, SZKOLENIA TARGI - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 160 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

RENAULT Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! - kamion shpërndarës
 20
52 180 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 14d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - kamion shpërndarës
 14
59 880 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 250 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old