Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës IVECO në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë shpërndarës IVECO

6
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

IVECO Daily 35-10 Custom Bar truck

Kamion shpërndarës
1998302000 km4x2101 hp
Hungari, Budapest
Botuar: 3dNumri i referencës MOM3636

29 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 987 288 ALL
 • ≈ 31 458 USD
1998302000 km4x2101 hp
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
IVECO DAILY 60C15 60-150 - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO DAILY 60C15 60-150 - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO DAILY 60C15 60-150 - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO DAILY 60C15 60-150 - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO DAILY 60C15 60-150 - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

IVECO DAILY 60C15 60-150

Kamion shpërndarës
2016251824 km4x2Euro 5147 hpNgarkesa e dobishme: 2290 kgPesha bruto: 6000 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 5dNumri i referencës GRI

26 290EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 662 230 ALL
 • ≈ 28 035 USD
2016251824 km4x2Euro 5147 hpNgarkesa e dobishme: 2290 kgPesha bruto: 6000 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat. - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat. - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat. - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat. - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat. - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (44)

IVECO Etalmobil 55SA foodtruck - 5.5t - C cat.

Kamion shpërndarës
2004119055 km4x2Euro 3123 hpPesha bruto: 5500 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 12dNumri i referencës LT0025

10 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 053 145 ALL
 • ≈ 11 090 USD
2004119055 km4x2Euro 3123 hpPesha bruto: 5500 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE

Kamion shpërndarës
312000 km187 hp
Itali, Quinzano D'oglio (BS)
Botuar: 2m 19d

34 500EUR

 • ≈ 3 493 608 ALL
 • ≈ 36 790 USD
312000 km187 hp
Itali, Quinzano D'oglio (BS)
Kontakto shitësin
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse,

Kamion shpërndarës
2005221477 km6x2128 hpNgarkesa e dobishme: 1000 kgPesha bruto: 5200 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 1vNumri i referencës 23039

36 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 726 515 ALL
 • ≈ 39 242 USD
2005221477 km6x2128 hpNgarkesa e dobishme: 1000 kgPesha bruto: 5200 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (44)

IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse

Kamion shpërndarës
2009218464 km6x2158 hpNgarkesa e dobishme: 550 kgPesha bruto: 5000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 1v 1mNumri i referencës 23038

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 131 571 ALL
 • ≈ 43 508 USD
2009218464 km6x2158 hpNgarkesa e dobishme: 550 kgPesha bruto: 5000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
T1 new listing page - Kamionë shpërndarës IVECO
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.