Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse nga Gjermani, 40800 EUR në shitje - ID: 7133712
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 229 205 ALL
  • ≈ 44 157 USD

IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse

Kamion shpërndarësIVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse
2009|218464 km|6x2|158 hp|550 kg|5000 kg

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse

Botuar: 11m 15d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 1
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 2
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 3
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 4
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 5
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 6
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 7
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 8
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 9
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 10
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 11
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 12
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 13
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 14
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 15
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 16
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 17
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 18
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 19
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 20
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 21
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 22
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 23
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 24
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 25
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 26
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 27
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 28
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 29
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 30
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 31
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 32
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 33
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 34
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 35
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 36
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 37
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 38
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 39
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 40
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 41
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 42
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 43
Kamion shpërndarës IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse: foto 44
Ask for all available pictures
Shtoni në të preferuarat
PDF

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 229 205 ALL
  • ≈ 44 157 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

23038
Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

218464 km
Pesha neto

4450 kg
Pesha bruto

5000 kg
Ngarkesa e dobishme

550 kg
Gjatësia

8800 mm
Gjerësia

2550 mm
Lartësia

2850 mm
Vendndodhja

Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
karburanti

zhvendosja

2999 cc
rendimenti i fuqisë

158 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe / 6-Gang
Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

3-aks
gomat e përparme

225 / 75 R 16
gomat e pasme

225 / 75 R 16
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

6300 mm
gjerësia e ngarkesës

2327 mm
lartësia e ngarkesës

2185 mm
vëllimi i ngarkesës

32 m³
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
numri i ndenjëseve

3
Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Sattellast: 2.100 KG

Achslast hinten: 3.000 KG

1. Hand, Kühlaggregat, Radformel 6x2 , Fahrerairbag, Radio, Zentralverriegelung mit Fernbedienung, Fensterheber elektr., Beifahrersitzbank, Klimaanlage, Schaltgetriebe 6-Gang, Umweltplakette: 3(Gelb), Diesel, Schadstoffklasse: Euro3, Klimaanlage, Vorderachsenantrieb, Grundfarbe: weiß

Extras in der Ausstattung

ABS, Nutzlast(kg):550

Aufbautyp: großer Hofmann Fisch-Verkaufsaufbau Innenmaße: LxBxH 6.300 x 2.327 x 2.185 mm, seitliche Öffnung, große Kühltheke, Spülbecken, Fritteuse (Gasbetrieb), Zusatzkühlung und Gefrierschrank vorne, div. Unterschränke, Beleuchtung, Anschluß 2 x 230 V, Außenmaße (lt. Fahrzeugschein) LxBxH 8.800 x 2.550 x 2.850 mm

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 229 205 ALL
  • ≈ 44 157 USD
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Ora lokale e shitësit:
13:17
4.7
35 komente
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb