Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës IVECO 6x2 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë shpërndarës IVECO

2
6x2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
6x2
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse,

2005221477 km6x2128 hpNgarkesa e dobishme: 1000 kgPesha bruto: 5200 kg
Gjermani, Delbrück
Botuar: 11m 8dNumri i referencës 23039

36 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 814 577 ALL
  • ≈ 39 828 USD
2005221477 km6x2128 hpNgarkesa e dobishme: 1000 kgPesha bruto: 5200 kg
Gjermani, Delbrück
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (44)

IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse

2009218464 km6x2158 hpNgarkesa e dobishme: 550 kgPesha bruto: 5000 kg
Gjermani, Delbrück
Botuar: 11m 15dNumri i referencës 23038

40 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 229 205 ALL
  • ≈ 44 157 USD
2009218464 km6x2158 hpNgarkesa e dobishme: 550 kgPesha bruto: 5000 kg
Gjermani, Delbrück
T1 new listing page - Kamionë shpërndarës IVECO
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.