Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës IVECO 6x2, 3-aks në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës IVECO

6x2, 3-aks

Reklama
2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - Kamion shpërndarës
 38
36 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
221 477 km
6x2
128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 5 200 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23039

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - Kamion shpërndarës
 44
40 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
218 464 km
6x2
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23038

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Vending trucks - IVECO
t1 old