Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës kondicioner në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë shpërndarës

8
kondicioner
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Kondicioner
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 1
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 2
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 3
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 4
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (39)
TOP

Kamion shpërndarës New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil

E re20231 km4x2Euro 6167 hpNgarkesa e dobishme: 750 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Botuar: 1d

63 923EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 637 061 ALL
 • ≈ 69 372 USD
E re20231 km4x2Euro 6167 hpNgarkesa e dobishme: 750 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Kontakto shitësin
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 1
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 2
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 3
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 4
New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (39)
TOP

Kamion shpërndarës New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil

E re20231 km4x2Euro 6167 hpNgarkesa e dobishme: 750 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Botuar: 1d

63 923EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 637 061 ALL
 • ≈ 69 372 USD
E re20231 km4x2Euro 6167 hpNgarkesa e dobishme: 750 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Kontakto shitësin
New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës: foto 1
New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës: foto 2
New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës: foto 3
New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës: foto 4
New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Kamion shpërndarës New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger

E re20241 km4x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 250 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Botuar: 1d

83 847EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 705 750 ALL
 • ≈ 90 994 USD
E re20241 km4x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 250 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Kontakto shitësin
Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës: foto 1
Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës: foto 2
Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës: foto 3
Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës: foto 4
Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Kamion shpërndarës Bannert EVENT, SZKOLENIA TARGI

E re20234x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 1160 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Botuar: 18d

63 923EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 637 061 ALL
 • ≈ 69 372 USD
E re20234x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 1160 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Kontakto shitësin
Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës: foto 1
Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës: foto 2
Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës: foto 3
Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës: foto 4
Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Kamion shpërndarës Renault Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock

E re20231 km4x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 1050 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Botuar: 18d

43 480EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 514 484 ALL
 • ≈ 47 186 USD
E re20231 km4x2Euro 6162 hpNgarkesa e dobishme: 1050 kgPesha bruto: 3500 kg
Poloni
Kontakto shitësin
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 1
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 2
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 3
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 4
IVECO EUROCARGO 80E19 VENDITA AMBULANTE - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

34 500EUR

 • ≈ 3 582 100 ALL
 • ≈ 37 441 USD
312000 km187 hp
Itali
Kontakto shitësin
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 1
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 2
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 3
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 4
Renault Verkaufsmobil Borco Höhns - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Kamion shpërndarës, Kamioncine Renault Verkaufsmobil Borco Höhns

2010157000 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Lengenbostel / Sittensen
Botuar: 28dNumri i referencës 412798

47 899EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 973 305 ALL
 • ≈ 51 982 USD
2010157000 kmEuro 3145 hpPesha bruto: 5900 kg
Gjermani, Lengenbostel / Sittensen
Renault Master Imbiss Verkauf Handel - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 1
Renault Master Imbiss Verkauf Handel - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 2
Renault Master Imbiss Verkauf Handel - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 3
Renault Master Imbiss Verkauf Handel - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 4
Renault Master Imbiss Verkauf Handel - Kamion shpërndarës, Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Kamion shpërndarës, Kamioncine Renault Master Imbiss Verkauf Handel

E re5 kmEuro 6163 hpPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, 33100 Paderborn
Botuar: 2m 28d

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 804 041 ALL
 • ≈ 60 665 USD
E re5 kmEuro 6163 hpPesha bruto: 3500 kg
Gjermani, 33100 Paderborn
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Kamion shpërndarës Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau

199894476 km4x2Euro 2169 hpNgarkesa e dobishme: 2145 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Roksem
Botuar: 5m 12dNumri i referencës 7975

18 252EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 895 086 ALL
 • ≈ 19 807 USD
199894476 km4x2Euro 2169 hpNgarkesa e dobishme: 2145 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Roksem
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Kamionë shpërndarës
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.