Kamion shpërndarës MAN Verkaufsfahrzeug Borco Höhns i ri në shitje - ID: 6596126
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
MAN L 75FL INGERICHTE MARKTWAGEN - UITSCHUIFBAAR - kamion shpërndarës
 9
12 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
179 800 km
Ngarkesa e dobishme: 700 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 5m 6d

TR-D TRUCKS

Belgjikë, HARCHIES

Kamion shpërndarës i ri MAN Verkaufsfahrzeug Borco Höhns

Marka BORCO-HÖHNS
Numri i referencës 65449
Viti i prodhimit 2023
E re
Pesha bruto 3 000 kg
Gjerësia 2 030 mm
Lartësia 2 590 mm
Vendndodhja Gjermani, Rotenburg
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 102 hp (76 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 2 900 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 750 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 900 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • drejtimi servo
71 500
EUR

15 Mars 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion shpërndarës MAN Verkaufsfahrzeug Borco Höhns

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Borco Höhns GmbH
t1 old