Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës kutia e marsheve: manuale në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës

kutia e marsheve: manuale

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLKSWAGEN COCCINELLE - kamion shpërndarës
 5
8 681 EUR
Ankandi
1973
9 990 km
43 hp

Botuar: 13orë 33min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275349

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,5 m - Motor neu vor 21 TKM + Kühltheke, Fritteuse, - kamion shpërndarës
 38
38 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
221 477 km
6x2
128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 5 200 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23039

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - kamion shpërndarës
 44
48 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
218 464 km
6x2
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23038

BANNERT EVENT, SZKOLENIA TARGI - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 160 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

RENAULT Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! - kamion shpërndarës
 20
52 180 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 14d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

MAN L 75FL INGERICHTE MARKTWAGEN - UITSCHUIFBAAR - kamion shpërndarës
 9
12 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
179 800 km
Ngarkesa e dobishme: 700 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 5m 6d

TR-D TRUCKS

Belgjikë, HARCHIES

 New FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Burger - kamion shpërndarës
 14
59 880 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 250 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

Mercedes-Benz 1223 L Atego, Borco-Höhns, Klima, Heizung, Navi  - kamion shpërndarës
 19
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
741 718 km
4x2
231 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 7m 23d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI82225

Iveco Eurocargo 80.18 + Manual + Cooling + Sellers/Vending Truck - kamion shpërndarës
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
85 520 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 9m 9d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 454817

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old