Reja dhe përdorur Kamionë shpërndarës MERCEDES-BENZ në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë shpërndarës MERCEDES-BENZ

5
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Kamion shpërndarës Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI/ Foodtruck/ Verkoopwagen/ Camper

2014137383 kmEuro 5163 hp
Holandë, Hoofddorp
Botuar: 1m 5dNumri i referencës 87495

19 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 071 388 ALL
 • ≈ 21 650 USD
2014137383 kmEuro 5163 hp
Holandë, Hoofddorp
Kontakto shitësin
MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës: foto 1
MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës: foto 2
MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës: foto 3
MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës: foto 4
MERCEDES-BENZ 515 CDI - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Kamion shpërndarës MERCEDES-BENZ 515 CDI

2008284998 kmPesha bruto: 3500 kg
Greqi, Larissa
Botuar: 2m 11d
Pyet për çmimin
2008284998 kmPesha bruto: 3500 kg
Greqi, Larissa
Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kamion shpërndarës Mercedes Camion Restauration cuisine food truck

E re20151000 km4x2
Francë, LA CHAPELLE D ANDAINE
Botuar: 2m 16d

40 000EUR

 • ≈ 4 153 159 ALL
 • ≈ 43 410 USD
E re20151000 km4x2
Francë, LA CHAPELLE D ANDAINE
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Kamion shpërndarës Mercedes-Benz Atego 817 4x2 Atego 817 4x2 mit Verkaufsaufbau

199894476 km4x2Euro 2169 hpNgarkesa e dobishme: 2145 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Roksem
Botuar: 5m 12dNumri i referencës 7975

18 252EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 895 086 ALL
 • ≈ 19 807 USD
199894476 km4x2Euro 2169 hpNgarkesa e dobishme: 2145 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Roksem
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 1
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 2
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 3
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 4
Mercedes-Benz - Kamion shpërndarës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Kamion shpërndarës Mercedes-Benz

2010289000 km108 hp
Spanjë
Botuar: 8m 27d
Pyet për çmimin
2010289000 km108 hp
Spanjë
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Kamionë shpërndarës MERCEDES-BENZ
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.