Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës MERCEDES-BENZ në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës MERCEDES-BENZ


3
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Atego 1323 Euro 6 + Verkooptrailer / Food trailer - kamion shpërndarës
 18
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
374 112 km
4x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 150 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Botuar: 1m 23d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42277

MERCEDES-BENZ 515 CDI - kamion shpërndarës
 20
Pyet për çmimin
2008
284 998 km
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 17d

SKRETA AIKATERINI SINGLE MEMBER PRIVATE COMPANY

Greqi, Larissa

Mercedes Camion Restauration cuisine food truck - kamion shpërndarës
 9
40 000 EUR
E re
2015
1 000 km
4x2

Botuar: 3m 22d

PROMAT SARL

Francë, LA CHAPELLE D ANDAINE

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old