Kamion shpërndarës MERCEDES-BENZ 515 CDI nga Greqi në shitje - ID: 5817857
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion shpërndarës MERCEDES-BENZ 515 CDI

Online: 3m 17d

Marka MERCEDES-BENZ
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 284 998 km
Pesha bruto 3 500 kg
Gjatësia 4.6 mm
Gjerësia 2.25 mm
Lartësia 3.25 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Greqi, Larissa
Telefoni +30 2416...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
Kabina/pjesa e brendshme
  • radio
  • CD
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - SKRETA AIKATERINI SINGLE MEMBER PRIVATE COMPANY
t1 old