Kamion shpërndarës New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil i ri në shitje - ID: 6196024
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion shpërndarës i ri New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil

Online: 7m 7d

Viti i prodhimit 2022
Kilometrazhi 1 km
E re
Gjendja e re
Pesha neto 2 750 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 750 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Poloni, Bytom
Telefoni +48 5706...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 299 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 167 hp (124 KW)
 • motori: Renault, in-line
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Renault, 6 gears
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: RENAULT
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • airbeg-et
 • radio
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi

60 923 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 932 245 ALL
 • ≈ 66 338 USD
Poloni, Bytom
watch_later
Ora lokale e shitësit:
20:38
I besueshëm

Personat e kontaktit
Denis Kharlamov
English, Polski, Русский, Українська
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - IDEX Sp. z o.o.
t1 old