Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës nga Holandë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës nga Holandë


3
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
International BLUE BIRD - SCHOOLBUS - FOODTRUCK - autobus
 13
Pyet për çmimin
1995
25 450 km

Botuar: 10d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës BVZS02

Mercedes-Benz Atego 1323 Euro 6 + Verkooptrailer / Food trailer - kamion shpërndarës
 18
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
374 112 km
4x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 150 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Botuar: 1m 23d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42277

Iveco Eurocargo 80.18 + Manual + Cooling + Sellers/Vending Truck - kamion shpërndarës
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
85 520 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 9m 9d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 454817

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old