Reja dhe përdorur kamionë shpërndarës nga Itali në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë shpërndarës nga Itali


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IVECO  - kamion shpërndarës
 11
Pyet për çmimin
2020

Botuar: 24d

ANDREIS MARCO

Itali, CUNEO

PIAGGIO Ape - kamion shpërndarës
 15
15 000 EUR
1987
20 000 km
Ngarkesa e dobishme: 140 kg
Pesha bruto: 1 160 kg

Botuar: 8m 23d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, Chiusa di Pesio (CN)

Numri i referencës BRPI133

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old