Kamion shpërndarës Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns nga Gjermani, 53800 EUR në shitje - ID: 6961842
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
RENAULT Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

 IVECO FIAT (I) Ducato Verkaufswagen 6,3 m + Kühltheke, Fritteuse - kamion shpërndarës
 44
48 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
218 464 km
6x2
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23038

Kamion shpërndarës, kamioncine Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns

Marka BORCO-HÖHNS
Numri i referencës 59591
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 170 000 km
Pesha bruto 5 900 kg
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 2 870 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Rotenburg
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 145 hp (108 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • ABS
  • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 6 500 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 410 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 300 mm
Kabina/pjesa e brendshme
  • drejtimi servo
Pjesë shtesë
  • libri i servisit
53 800
EUR

14 Mars 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion shpërndarës Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Borco Höhns GmbH
t1 old