Kamion shpërndarës Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns/E-Mobil i ri në shitje - ID: 6596128
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 New EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil - kamion shpërndarës
 20
60 923 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

RENAULT Food truck,Verkauftmobil,Emtpy,In Stock - kamion shpërndarës
 7
41 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
1 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 1d

IDEX Sp. z o.o.

Poloni, Bytom

Kamion shpërndarës, kamion elektrik i ri Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns/E-Mobil

Marka RENAULT
Numri i referencës 65565
Viti i prodhimit 2023
E re
Pesha bruto 3 500 kg
Gjerësia 2 350 mm
Lartësia 2 700 mm
Vendndodhja Gjermani, Rotenburg
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
  • rendimenti i fuqisë: 58 hp (43 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • ABS
  • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 3 290 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 200 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 030 mm
Kabina/pjesa e brendshme
  • kyçja qendrore
  • drejtimi servo
99 500
EUR

17 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion shpërndarës Renault Verkaufsfahrzeug Borco Höhns/E-Mobil

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Borco Höhns GmbH
t1 old