Reja dhe përdorur Kamionë vagonetë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë


   Faqja 1 e 76 1/76   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Daf 55LF 220 4x2 Box Van - Kamion vagonetë
 11
Pyet për çmimin
2007
4x2
220 hp

ROY HOWELL COMMERCIALS

2

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Howo ZZ3257N3647D1 - Kamion vagonetë
 10
17 599 EUR
2019
23 000 km
6x4
369 hp
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 12 270 kg

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Iveco EUROCARGO 80E210, HYDRAULIC LIFT,CAMERA,PNEU 90%  - Kamion vagonetë
 15
35 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
339 297 km
4x2
207 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2orë 9min

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

Iveco Daily 65-18 umpikori+pl-nostin  - Kamion vagonetë
 8
5 250 EUR
2010
390 000 km
4x2

Botuar: 2orë 31min

Osatori Oy

Finlandë, Finnland, Forssa, Kanta-Häme

Scania P400 LB 6X2*4 HNB Serie 9435 Euro 5  - Kamion vagonetë
 15
16 787 EUR
2012
938 904 km
6x2
394 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 385 kg
Pesha bruto: 25 380 kg

Botuar: 3orë 59min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Renault D 19.320 + EURO 6 + LIFT - Kamion vagonetë
 20
31 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
576 972 km
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 860 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 11orë 12min

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VF620J86XJB004675

MAN TGM 15.250 Bak + klep E6 - Kamion vagonetë
 16
Pyet për çmimin
2016
460 000 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 618 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 11orë 42min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 80-BTX-9

Mercedes-Benz 709 **FRENCH TRUCK-FULL STEEL** - Kamion vagonetë
 18
4 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
1990
296 942 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 2 240 kg
Pesha bruto: 6 000 kg

Botuar: 12orë 4min

BVBA TLD Trucks & Vans

1

Belgjikë, Kessel

Numri i referencës 3497

DAF CF 290 CLOSED BOX ISOTHERM EURO 6 - Kamion vagonetë
 9
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
838 000 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 320 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 12orë 48min

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 53BDT1

Mercedes-Benz Atego 1224 Manual - Kamion vagonetë
 16
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
540 000 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 860 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 13orë 6min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 385613

Mercedes-Benz 1321 L Euro 6 3 Stoelen - Kamion vagonetë
 18
Pyet për çmimin
2020
194 000 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 305 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Botuar: 13orë 18min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 51-BPN-9

Mercedes-Benz Atego 815 - Kamion vagonetë
 20
4 800 EUR
2004
926 703 km
4x2
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 720 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 13orë 35min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

MAN TGX 26.480 6X2 € 58.500,-- Euro 6 - Kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2016
510 000 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 380 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 13orë 38min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 51-BVF-2

DAF LF 230 261000 - Kamion vagonetë
 18
Pyet për çmimin
2017
261 000 km
4x2
234 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 780 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 13orë 40min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 12-BNK-9

MAN TGL 8.220/Schlafkabine/LBW/AHK/Klima - Kamion vagonetë
 19
16 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
364 923 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 820 kg
Pesha bruto: 7 490 kg
Vëllimi i serbatorit: 200 L

Botuar: 13orë 43min

Limber Trucks GmbH

Gjermani, Bendorf

Iveco Daily 50C18 Gesloten bak met rolluiken Euro 6 - Kamion vagonetë
 12
Pyet për çmimin
2019
50 800 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 069 kg
Pesha bruto: 5 200 kg

Botuar: 13orë 46min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 80-BTP-7

Mercedes-Benz Antos Bak + klep+ schuifwand + Ringfeder - Kamion vagonetë
 18
Pyet për çmimin
2016
389 000 km
4x2
326 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 291 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 13orë 50min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 28-bvj-8

Volvo FM 300 Bak + Klep Euro 5 - Kamion vagonetë
 14
Pyet për çmimin
2009
643 000 km
4x2
307 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 890 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 13orë 50min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës BV-XL-71

DAF FA CF65 220 - 19T - MANUAL - EURO 5 - APK 08/2024 - NL TRUCK - TOP! - Kamion vagonetë
 14
12 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
657 180 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 560 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 14orë 16min

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS858919

MAN TGM BAK + KLEP E6 - Kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2016
423 000 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 718 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 14orë 20min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 79-BTX-2

Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - Kamion vagonetë
 20
34 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
241 167 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 815 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Botuar: 15orë 2min

BAS World Partner

1

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70223019

Scania P280 6x2*4, Box-truck, 2014 - Kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2014
329 575 km
6x2
280 hp

Botuar: 15orë 44min

Riks Vagnar AB

1

Suedi, Kungsängen

1 2 3 76   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Box trucks
t1 old