Kamion vagonetë d 12 med r4x2 240 e6 nga Spanjë, 48400 EUR në shitje - ID: 6621315
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK  153tkm Reifen30-80%  - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2008
153 789 km
4x2
299 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës IVECO 180E30

 DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN - kamion vagonetë
 15
6 781 EUR
2013
671 745 km
6x2
310 hp

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT - kamion vagonetë
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
124 876 km
4x2
241 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 025 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 23d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003436 - 66-BTS-3

Renault D 12 MED P4X2 210 PK EURO 6 117.799 KM - kamion vagonetë
 19
34 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
117 799 km
4x2
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 115 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2m 4d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003446

RENAULT D12.240 - kamion vagonetë
 9
42 000 EUR
2015
313 700 km
8x2

Botuar: 1m 17d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Volvo FL 6-12 4x2, 4x vorhanden! - kamion vagonetë
 8
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
323 981 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 135 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 11v

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 14422

Volvo FL 6-12 4x2, 4x vorhanden! - kamion vagonetë
 11
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
305 917 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 135 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 11v

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 14426

Volvo FL 6-12 4x2, 4x vorhanden! - kamion vagonetë
 9
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
319 520 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 135 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 11v

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 14427

Volvo FE 240 * MANAULT * 4X2 * - kamion vagonetë
 18
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
598 000 km
4x2

Botuar: 6m 18d

PRINCE

Holandë, Weurt

Volvo FL 240 4X2 EURO 5 - 12 TON - BOX 6,10 MTR + DHOL  - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2011
615 131 km
4x2
246 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1m 21d

RH TRUCKS B.V.

6

Holandë, Meerkerk

RENAULT D12 240 PAQUETERO - kamion vagonetë
 8
45 500 EUR
2016
281 200 km
8x2

Botuar: 4m 2d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Iveco EuroCargo 75 E 17/4x2, 6x VORHANDEN! - kamion vagonetë
 10
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
548 255 km
4x2
169 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 110 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 10v 7m

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 74853

Iveco EuroCargo 75 E 17/4x2, 6x VORHANDEN! - kamion vagonetë
 10
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
481 262 km
4x2
169 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 110 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 10v 7m

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 74849

Iveco EuroCargo 75 E 17/4x2, 6x VORHANDEN! - kamion vagonetë
 11
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
544 000 km
4x2
169 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 110 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 10v 7m

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 74851

Kamion vagonetë d 12 med r4x2 240 e6

Numri i referencës 6856
Vendndodhja Spanjë, Palma de Mallorca
Motori/linja e ngarjes
  • kutia e marsheve: manuale
  • transmisioni: manual
Pjesë shtesë
  • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
48 400
EUR

13 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - MOTORISA
t1 old