Reja dhe përdorur kamionë vagonetë DAF në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë DAF


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF LF 45 170 gesloten laadbak en laadklep - kamion vagonetë
 12
6 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
599 800 km
4x2
166 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 730 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

HE TRADING

Holandë, Ede

Numri i referencës BRTT81

 DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN - kamion vagonetë
 15
6 781 EUR
2013
671 745 km
6x2
310 hp

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

DAF CF 65.220 - kamion vagonetë
 15
11 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
896 951 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 295 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 21orë 21min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298647

DAF LF 45.160 / EEV / 254.000 KM!!! / NL Truck - kamion vagonetë
 20
11 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
253 627 km
4x2
159 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 880 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

Used Truck Point BV

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V183

DAF LF 45.220 / MOBILE TIRE SERVICE - kamion vagonetë
 20
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
216 953 km
4x2
220 hp

Botuar: 1d

ST TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poloni, Radlin

 DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN - kamion vagonetë
 15
6 781 EUR
2013
671 745 km
6x2
310 hp

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

DAF LF 55.220 + Manual + Dhollandia Lift - kamion vagonetë
 20
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
696 823 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 850 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 349071

DAF LF 55 180 - kamion vagonetë
 8
10 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
570 000 km
4x2

Botuar: 2d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, OPTIMA TRUCKS BELGIE

Numri i referencës SF341906+2

DAF LF 280 + Euro 6 + Dhollandia Lift - kamion vagonetë
 20
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
439 352 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 700 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 444009

daf 45.160 - kamion vagonetë
 15
1 000 EUR
Ankandi
2008
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 502 kg

Botuar: 3d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Amsteleindstraat 27F, Oss, 5345 HA

Numri i referencës 8843089

DAF CF 290 4X2 Belgium Truck 19 Tons ACC LBW Euro 6 - kamion vagonetë
 17
59 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
383 839 km
4x2
290 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 233 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 3d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70194268

DAF TRUCKS LF 45.160 - kamion vagonetë
 1
Ankandi
2012
407 450 km

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Scotland

Numri i referencës SB62CFA

DAF CF 290 Afzetsysteem Euro 6 - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2016
422 644 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 540 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 4d

RG WAALWIJK B.V.

17

Holandë, WAALWIJK

Numri i referencës 262782

DAF LF 210 - kamion vagonetë
 20
Ankandi
2017
363 321 km

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës MX67FBG

DAF LF45 - kamion vagonetë
 4
22 500 EUR
Ankandi
2001
58 000 km

Botuar: 5d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 266839

DAF CF 340 FA Sleeper Cab 315/70 315/70 Dhollandia 2500 kg Luxury Air Fridge Truckphone - kamion vagonetë
 20
62 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
216 593 km
4x2
341 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 460 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 5d

Van Tilburg Bastianen Truck & Trailer Service

11

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 0G175706 - 43BKF6

DAF LF 45 170 BLATT/BLATT SPRING/SPRING LAMMES/LAMMES EURO 3 - kamion vagonetë
 11
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
360 000 km
4x2

Botuar: 5d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, OPTIMA TRUCKS BELGIE

Numri i referencës SF921432+2

DAF LF 250 19 ton EURO 4 MANUEL/SCHALT/MANUAL - kamion vagonetë
 11
10 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
550 000 km
4x2

Botuar: 5d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, OPTIMA TRUCKS BELGIE

Numri i referencës SF728021+2

DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6 - kamion vagonetë
 18
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
270 349 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 080 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 8d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70173576

DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 15
32 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
285 132 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 960 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 8d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70189134

DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6 - kamion vagonetë
 17
29 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
351 908 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 890 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 8d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70185336

DAF LF 220 4X2 DayCab Tail Lift Euro 6 - kamion vagonetë
 16
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
377 489 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 355 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 8d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70179818

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old