Hmm, duket se artikulli është shitur

Kamion vagonetë DAF CF85.460 4x2 Koffer mit Tandem Anänger

kamion vagonetë DAF CF85.460 4x2 Koffer mit Tandem Anänger

Kontakto shitësin

Privacy policy
 • Karakteristika
 • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaDAF
ModeliCF 85
Viti i prodhimit2010
Kilometrazhi969000 km
Pesha bruto19000 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë460 hp
Kutia e marshevemanuale
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
ABS
EBS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Goma me aliazh të lehtë
Bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse

Përshkrimi

DAF CF85.460 SuperSpacecap 4x2 Koffer mit Falttüren

*** Vorne Blatt hinten Luftfederung

 • Retarder
 • Klimaanlage
 • ZF Schaltgetriebe
 • Hochdach Super Space Cap
 • Kühlschrank
 • Portaltüren
 • Faltüren
 • Edschaverdeck
 • Euro 5
 • Anhänger Fabrikat Lecitrailer: EZ: 04-2010
 • 3 Achser
 • Tandemanhänger
 • BPW Achsen
 • Liftachse
 • Ladebordwand

Wir erledigen alle Zoll- und Zulassungsangelegenheiten. Wir überführen die Fahrzeuge in den Hafen. Dieses Angebot ist unverbindlich und freibleibend, Irrtum und Zwischenverkauf sind vorbehalten.Verkauf gemäß unserer AGBs**.

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.