Kamion vagonetë DAF LF 250 4X2 ACC ComfortCab Ladebordwand Euro 6 nga Holandë, 46800 EUR në shitje - ID: 6662379
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë DAF LF 250 4X2 ACC ComfortCab Ladebordwand Euro 6

Online: 4m 13d

Marka DAF
Modeli LF 250 4X2 ACC ComfortCab Ladebordwand Euro 6
Numri i referencës 70183570
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 188 789 km
Data e regjistrimit të parë 20.04.2016
Pesha neto 7 760 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme 8 240 kg
Gjatësia 10 020 mm
Gjerësia 2 600 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni +31 413 7...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 250 hp (186 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 5 350 mm
 • frenat: disku
 • gomat e përparme: 285/70 R19.5, 20%
 • gomat e pasme: 285/70 R19.5, 40%
 • serbatorët e karburantit: 200L
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 570 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 520 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 300 mm
 • dyert anësore
Kabina/pjesa e brendshme
 • modeli i kabinës: Comfort Cab
 • çikriku
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • ngrohje e ndenjëseve
 • radio
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: Zepro ZHD 1500-155 MA, unterfahrbare Klappe, 1500 kg
 • pajisje: vinç
Pjesë shtesë
 • tahografi
46800 EUR
46 800
EUR
 • 5 462 449 ALL
 • 50 883 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
BAS World
BAS World Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
07:55
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
6 781 EUR
2013, 671 745 km, 6x2
Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN, 2013
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
27 900 EUR
2016, 702 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, HEDEL
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6, 2016
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
32 400 EUR
2017, 285 132 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6, 2017
Kamion vagonetë DAF LF 260 4X2 12T SleeperCab Ladebordwand ACC Euro 6
DAF LF 260 4X2 12T SleeperCab Ladebordwand ACC Euro 6
40 600 EUR
2018, 426 530 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 260 4X2 12T SleeperCab Ladebordwand ACC Euro 6, 2018
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 140E250 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
Iveco Eurocargo 140E250 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
54 800 EUR
2019, 267 585 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 140E250 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6, 2019
Kamion vagonetë DAF LF 230 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
DAF LF 230 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
41 900 EUR
2018, 248 287 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 230 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6, 2018
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
53 600 EUR
2015, 170 148 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
49 800 EUR
2015, 227 215 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6
DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6
29 800 EUR
2017, 351 908 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6, 2017
Kamion vagonetë Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6
Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6
49 800 EUR
2016, 255 988 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6, 2016
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 12 Tons Automatic DayCab Ladebordwand Euro 6
DAF LF 220 4X2 12 Tons Automatic DayCab Ladebordwand Euro 6
29 400 EUR
2014, 338 427 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 12 Tons Automatic DayCab Ladebordwand Euro 6, 2014
Kamion vagonetë DAF LF 250 4X2 16 Tons Automatic Tailgate Euro 6
DAF LF 250 4X2 16 Tons Automatic Tailgate Euro 6
43 800 EUR
2016, 304 861 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 250 4X2 16 Tons Automatic Tailgate Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
38 400 EUR
2015, 150 476 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6
DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6
34 900 EUR
2017, 270 349 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - BAS World
t1 old