Reja dhe përdorur kamionë vagonetë IVECO në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë IVECO


Reklama
   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK  153tkm Reifen30-80%  - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2008
153 789 km
4x2
299 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës IVECO 180E30

Iveco Stralis 310 + Manual + Zepro Lift - kamion vagonetë
 20
12 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
641 658 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 620 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 17orë 45min

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 287933

Iveco Stralis 310 + Manual + Zepro Lift - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2013
641 658 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 620 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 18orë 59min

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 287933

Iveco 120 EL21+E6+DHOLLANDIA - kamion vagonetë
 13
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
500 941 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 228 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1d

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E58703

Iveco ML80E15/75 - kamion vagonetë
 20
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1994
428 053 km
4x2
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 370 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Epic Auctions B.V.

Holandë, Budel

Numri i referencës 67490

IVECO 120 E 24 P - kamion vagonetë
 4
Pyet për çmimin
2003
379 670 km
235 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 060 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2d

Lielahden Autokeskus Oy

14

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 669

IVECO STRALIS AD 420 - kamion vagonetë
 10
Pyet për çmimin
2017
716 217 km
4x2
420 hp

Botuar: 2d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

13

Spanjë, Camino del Tizon, 91, E-46900 Torrent, Spain

Numri i referencës 12181

Iveco Stralis 480 6X2 Liftachse Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 6
48 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
265 000 km
6x2
480 hp

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70200456

Iveco ML80E18 Koffer gFH Euro 5 4x2 3-Sitzer LBW AHK - kamion vagonetë
 11
6 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
280 000 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 960 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

16

Gjermani, Dettelbach

Iveco EuroCargo 75 E 14 / LAMMES - BLATT - SPRING - kamion vagonetë
 11
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
229 850 km
4x2
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 230 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 4d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, GENK

Numri i referencës SFH269953

IVECO  - kamion vagonetë
 8
6 500 EUR
Ankandi
2000
106 000 km
8 hp

Botuar: 5d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 267646

Iveco EURO-CARGO 120E25 * SCHLAFKABINE * 1,5 T *  - kamion vagonetë
 20
27 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
473 000 km
4x2
252 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 5d

NBC-Trucks GmbH

Gjermani, Babenhausen

Iveco Eurocargo 80EL210 + Euro 6 + 28399KM + MANUAL - kamion vagonetë
 20
41 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
28 399 km
4x2
207 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 555 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 8d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës ZCFA780F002667361

Iveco AT260S - kamion vagonetë
 27
7 412 EUR
2008
410 000 km
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 265 kg

Botuar: 10d

ATS Norway AS

Norvegji, Vest-Agder, 4628

Numri i referencës 14171

Iveco 80E17 - kamion vagonetë
 36
2 159 EUR
Ankandi
2006
257 353 km
Ngarkesa e dobishme: 2 350 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 10d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

IVECO Eurocargo 100E19 - kamion vagonetë
 8
Pyet për çmimin
2015
47 363 km
4x2
190 hp

Botuar: 10d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

13

Spanjë, Camino del Tizon, 91, E-46900 Torrent, Spain

Numri i referencës 12087

Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
30 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
115 562 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 470 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 11d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70194720

Iveco EUROCARGO ML 80 E 18 Box + Lift - kamion vagonetë
 12
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
290 669 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 040 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 11d

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Numri i referencës BXBB27

Iveco 100E21 EUROCARGO airco lift side door - kamion vagonetë
 12
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
270 925 km
4x2
207 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 520 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Botuar: 11d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297492

Iveco 70C18 CLOSED BOX TRUCK - kamion vagonetë
 10
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
301 600 km
4x2
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 807 kg
Pesha bruto: 7 000 kg

Botuar: 11d

S-Trucks B.V.

17

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 50BKS9

IVECO Eurocargo 140E18 - kamion vagonetë
 10
22 500 EUR
2011
424 000 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 950 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 13d

Auto Ceylon S.r.l.

Itali, Verona

Numri i referencës FY871NX

1 2 3 6   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old