Reja dhe përdorur kamionë vagonetë MAN në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë MAN


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 MAN TGL 7.150 4x2 Box Van - kamion vagonetë
 6
4 501 EUR
2009
407 560 km
4x2
150 hp

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

MAN TGM18.280 - kamion vagonetë
 12
12 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
297 377 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 23010019

MAN TGL 12.220+ DHOLLANDIA - kamion vagonetë
 11
37 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
103 818 km
4x2
220 hp
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 1d

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E56838

MAN TGS 18.320 ISO BOX EURO 5 EEV LBW 2000 KG - kamion vagonetë
 14
Pyet për çmimin
2010
492 938 km
4x2
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 475 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 2d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës BXSR02

MAN TGM 18.280 + Dhollandia Lift + 152553 KLM - kamion vagonetë
 20
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
152 553 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 220 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 185188

 Lastbil MAN TGM 12.250 4x2 | Salaskåp Höj & sänk | - kamion vagonetë
 20
Ankandi

Botuar: 2d

Budi AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës 40142

MAN TGM  18.340 / Rückfahrkamera  / 2 Tanks / Ldbw  - kamion vagonetë
 20
34 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
374 474 km
4x2
341 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

MAN TGM 18.250 4X2 NL-Truck Hartholz-Boden Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
37 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
299 283 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 480 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 4d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70186506

MAN TGX 26.480 6X2-2LL - kamion vagonetë
 20
9 355 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
939 548 km
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 680 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

Mindessons AB

11

Suedi, Trelleborg

 MAN 8.180TGL E6 (VAN) - kamion vagonetë
 9
Pyet për çmimin
2018
62 800 km
4x2
180 hp
Pesha bruto: 8 600 kg

Botuar: 4d

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

14

Spanjë, Barcelona

 MAN 15.340 TGM E6 (VAN) - kamion vagonetë
 9
Pyet për çmimin
2016
392 240 km
4x2
340 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 4d

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

14

Spanjë, Barcelona

MAN TGM 15.250 LL*LBW Dautel 1500kg*Klima*234TKM*  - kamion vagonetë
 25
Pyet për çmimin
2015
234 053 km
4x2
252 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 5d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0101723

MAN TGM 15.250 LL*LBW Dautel 1500kg*Klima*273TKM*  - kamion vagonetë
 21
Pyet për çmimin
2014
273 053 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 5d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0101623

MAN TGM18.280 - kamion vagonetë
 12
13 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
462 062 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 750 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 5d

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 23010032

MAN TGL 1516 - kamion vagonetë
 10
11 800 EUR
2012
381 982 km
4x2
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 6d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0039

MAN E FULL ELECTRIC - kamion vagonetë
 20
159 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
105 735 km
4x2
234 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 145 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 9d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298683

MAN TGM 18.290 7,3 m kasse - kamion vagonetë
 17
Pyet për çmimin
2017
134 000 km
4x2
290 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 450 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 10d

MAN Odense A/S

12 M

Danimarkë, Odense

Numri i referencës 98263

MAN TGM 18.280 AUTOMAT / AIRCO / DHOLLANDIA - kamion vagonetë
 12
9 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
859 925 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 450 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 10d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, GENK

Numri i referencës SF521606+1

MAN TGL 12 250 XLX CAMPER / SALES / VIN GY3370** - kamion vagonetë
 14
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
368 250 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 305 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 11d

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Numri i referencës 51BGP3

MAN TGM 18.320 4X2 BL - kamion vagonetë
 10
65 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
263 326 km
4x2
319 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12d

MAN TopUsed B.V.

10 M

Holandë, Apeldoorn

Numri i referencës NL6235

MAN 9.163 - box - MANUAL - kamion vagonetë
 15
4 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
341 000 km

Botuar: 12d

Houffalize Trading SA

11

Belgjikë, Houffalize

Numri i referencës 131030

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old