Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4x2 Box Van nga Mbretëria e Bashkuar, 4501 EUR në shitje - ID: 6440431
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4x2 Box Van

Online: 3m 11d

Marka MAN
Modeli MAN TGL 7.150 4x2 Box Van
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 407 560 km
Vendndodhja Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Telefoni +44 7860...
Motori/linja e ngarjes
  • rendimenti i fuqisë: 150 hp (111 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
  • transmisioni: Manual Gear Box
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
Kabina/pjesa e brendshme
  • tipi i kabinës: kabinë ditore
4501 EUR
4 501
EUR
  • 525 352 ALL
  • 4 894 USD

Shitësi
ROY HOWELL COMMERCIALS
ROY HOWELL COMMERCIALS Mbretëria e Bashkuar
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:01
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%
Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%
2008, 153 789 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Furth im Wald
Kamion vagonetë Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%, 2008
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,14 m. lang Differ.Sperr
Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,14 m. lang Differ.Sperr
29 890 EUR
2017, 123 000 km, Dizel
Gjermani, Fürth
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,14 m. lang Differ.Sperr, 2017
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen
MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen
18 900 EUR
2012, 148 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen, 2012
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen
MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen
16 900 EUR
2012, 203 135 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen, 2012
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4x2 BB mit MBB LBW
MAN TGL 7.150 4x2 BB mit MBB LBW
6 900 EUR
2008, 535 270 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4x2 BB mit MBB LBW, 2008
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BL mit MBB LBW
MAN TGL 7.150 4X2 BL mit MBB LBW
8 900 EUR
2007, 250 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BL mit MBB LBW, 2007
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen, Dhollandia LBW
MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen, Dhollandia LBW
15 900 EUR
2012, 246 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 4X2 BB, Werkstattwagen, Dhollandia LBW, 2012
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 Bakwagen
MAN TGL 7.150 Bakwagen
17 950 EUR
2015, 339 500 km, Dizel
Holandë, Maarsbergen
Kamion vagonetë MAN TGL 7.150 Bakwagen, 2015
Kamion vagonetë MAN TGL 12 180 4X2 BL HOLLAND BOX + TAIL LIFT
MAN TGL 12 180 4X2 BL HOLLAND BOX + TAIL LIFT
2012, 430 413 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Katwijk
Kamion vagonetë MAN TGL 12 180 4X2 BL HOLLAND BOX + TAIL LIFT, 2012
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 4x2 BL mit MBB LBW
MAN TGL 8.180 4x2 BL mit MBB LBW
7 900 EUR
2009, 536 380 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 4x2 BL mit MBB LBW, 2009
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 * 4X2 *
MAN TGL 12.210 * 4X2 *
7 500 EUR
2006, 524 000 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Weurt
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 * 4X2 *, 2006
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
6 781 EUR
2013, 671 745 km, 6x2
Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN, 2013
Kamion vagonetë MAN TGL 12.250BL 4x2 OHNE MOTOR UNFALL FAHRZEUG
MAN TGL 12.250BL 4x2 OHNE MOTOR UNFALL FAHRZEUG
2 900 EUR
2009, 483 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë MAN TGL 12.250BL 4x2 OHNE MOTOR UNFALL FAHRZEUG, 2009
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 4x2 BL
MAN TGL 12.210 4x2 BL
2005, 79 150 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Winterswijk
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 4x2 BL, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - ROY HOWELL COMMERCIALS
t1 old