Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 * EURO6 * 4X2 * nga Holandë, 31500 EUR në shitje - ID: 6750564
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 * EURO6 * 4X2 *

Online: 3m 10d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Atego 1221 * EURO6 * 4X2 *
Numri i referencës 2.7/000
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 228 000 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 14.01.2017
Pesha neto 6 525 kg
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 5 465 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Weurt
Telefoni +31 6161...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • rendimenti i fuqisë: 286 hp (213 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • frena e motorit
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • akset e drejtimit
 • frenat: disku
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 315/80/22.5, 40%
 • gomat e pasme: 315/80/22.5, Links außen: 30%, Rechts außen: 40%
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • drita kundër mjegullës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • radio
 • CD
Pjesë shtesë
 • sistemi i alarmit
31500 EUR
31 500
EUR
 • 3 676 648 ALL
 • 34 248 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
PRINCE
PRINCE Holandë
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:13
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
27 900 EUR
2016, 702 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, HEDEL
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6, 2016
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,00 m. lang Treppe Euro6
Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,00 m. lang Treppe Euro6
19 890 EUR
2014, 203 000 km, Dizel
Gjermani, Fürth
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,00 m. lang Treppe Euro6, 2014
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221
Mercedes-Benz Atego 1221
31 889 EUR
2017, 589 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221, 2017
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
42 000 EUR
2016, 215 921 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221
Mercedes-Benz Atego 1221
48 889 EUR
2019, 562 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221, 2019
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 4x2 Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1524 4x2 Euro 6
26 392 EUR
2016, 576 336 km, 4x2
Suedi, Trelleborg
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 4x2 Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 4X2 Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1524 4X2 Ladebordwand Euro 6
58 400 EUR
2016, 344 689 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 4X2 Ladebordwand Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 918 4x2 serie 0610 Euro 6
Mercedes-Benz Atego 918 4x2 serie 0610 Euro 6
2015, 111 569 km, 4x2
Suedi, Trelleborg
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 918 4x2 serie 0610 Euro 6, 2015
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 4X2 Ladebordwand BigSpace Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1224 4X2 Ladebordwand BigSpace Euro 6
101 900 EUR
2022, 1 967 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 4X2 Ladebordwand BigSpace Euro 6, 2022
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 4x2 serie 0690 Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1224 4x2 serie 0690 Euro 6
24 602 EUR
2016, 566 101 km, 4x2
Suedi, Trelleborg
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 4x2 serie 0690 Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1527 4X2 ClassicSpace Bodyheating Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1527 4X2 ClassicSpace Bodyheating Euro 6
26 800 EUR
2014, 493 523 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1527 4X2 ClassicSpace Bodyheating Euro 6, 2014
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1223 4X2 German Truck 12 Tonner LBW Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1223 4X2 German Truck 12 Tonner LBW Euro 6
41 500 EUR
2017, 312 847 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1223 4X2 German Truck 12 Tonner LBW Euro 6, 2017
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 918 4X2 Ladebordwand Heating ClassicSpace Euro 6
Mercedes-Benz Atego 918 4X2 Ladebordwand Heating ClassicSpace Euro 6
17 900 EUR
2013, 289 979 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 918 4X2 Ladebordwand Heating ClassicSpace Euro 6, 2013
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
32 800 EUR
2014, 192 256 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - PRINCE
t1 old