Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to nga Gjermani, 54900 EUR në shitje - ID: 7001945
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to

Online: 2m 2d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Atego 1524
Numri i referencës 28548
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 276 504 km
Pesha bruto 15 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Peine
Telefoni +49 5171...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 7 698 cc
 • rendimenti i fuqisë: 238 hp (177 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 260 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 500 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 400 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 43 m³
 • numri i paletave: 18
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë

54 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 246 906 ALL
 • ≈ 59 780 USD
Gjermani, Peine
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:54
4.1
38 komente
I besueshëm
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Mercedes-Benz 1622 ATEGO MEUBEL KOFFER LADEBORDWAND
Mercedes-Benz 1622 ATEGO MEUBEL KOFFER LADEBORDWAND
18 900 EUR
2014, 367 543 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, HOOGSTRATEN
Kamion vagonetë Mercedes-Benz 1622 ATEGO MEUBEL KOFFER LADEBORDWAND, 2014
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,15 m. lang Differ.Sperr
Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,15 m. lang Differ.Sperr
43 890 EUR
2017, 61 000 km, Dizel
Gjermani, Fürth
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,15 m. lang Differ.Sperr, 2017
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to
Mercedes-Benz Atego 1224 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to
56 900 EUR
2018, 238 682 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to, 2018
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 816 Standardkoffer LBW LBW 1to
Mercedes-Benz Atego 816 Standardkoffer LBW LBW 1to
7 900 EUR
2007, 436 766 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 816 Standardkoffer LBW LBW 1to, 2007
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524L
Mercedes-Benz Atego 1524L
69 500 EUR
2017, 227 000 km, 4x2
Finlandë, Vantaa
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524L, 2017
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L Brems-Ass Spur-Ass Classic-Fhs
Mercedes-Benz Atego 1524 L Brems-Ass Spur-Ass Classic-Fhs
57 900 EUR
2018, 356 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Laakirchen
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L Brems-Ass Spur-Ass Classic-Fhs, 2018
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524L Ksa-kori +PL
Mercedes-Benz Atego 1524L Ksa-kori +PL
84 500 EUR
2019, 167 450 km
Finlandë, Vantaa
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524L Ksa-kori +PL, 2019
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 816 L Koffer + LBW
MERCEDES-BENZ Atego 816 L Koffer + LBW
15 800 EUR
2012, 268 090 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Delbrück
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 816 L Koffer + LBW, 2012
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1222 1 Liege LBW
Mercedes-Benz Atego 1222 1 Liege LBW
34 000 EUR
2014, 412 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Nové Strašecí
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1222 1 Liege LBW, 2014
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L 4x2, höhenverstellbarer
Mercedes-Benz Atego 1524 L 4x2, höhenverstellbarer
39 900 EUR
2013, 376 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1524 L 4x2, höhenverstellbarer, 2013
Kamion vagonetë Mercedes-Benz 1524 L serie 2154 Euro 5
Mercedes-Benz 1524 L serie 2154 Euro 5
14 168 EUR
2011, 510 049 km, 4x2
Suedi, Trelleborg
Kamion vagonetë Mercedes-Benz 1524 L serie 2154 Euro 5, 2011
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 1224 L
MERCEDES-BENZ Atego 1224 L
2018, 4x2, 2-aks
Danimarkë, Silkeborg
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 1224 L, 2018
Kamion vagonetë Mercedes Benz Atego 1024L
Mercedes Benz Atego 1024L
8 800 EUR
2018, Dizel, 2-aks
Austri
Kamion vagonetë Mercedes Benz Atego 1024L, 2018
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 823 L
MERCEDES-BENZ Atego 823 L
2018, 4x2
Danimarkë, Silkeborg
Kamion vagonetë MERCEDES-BENZ Atego 823 L, 2018

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Auto Henze
t1 old