Reja dhe përdorur kamionë vagonetë MITSUBISHI në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë MITSUBISHI


3
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MITSUBISHI Canter IV 9.0 TF E6 2016 - kamion vagonetë
 31
43 000 EUR
2018
38 000 km
4x2
175 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2m 5d

CARRARO S.P.A.

M U M

Itali, Italy

Numri i referencës U1912233

Mitsubishi Canter FUSO CANTER 7C15 - EURO 5 EEV - 175585 km - kamion vagonetë
 10
16 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
175 585 km
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 490 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 11d

TR-D TRUCKS

Belgjikë, HARCHIES

Mitsubishi Canter 4x2, Koffer, Ladebordwand - kamion vagonetë
 11
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
63 000 km
4x2
175 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 210 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 7m 4d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84950

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old