Reja dhe përdorur kamionë vagonetë nga Holandë në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë nga Holandë


   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF LF 45 170 gesloten laadbak en laadklep - kamion vagonetë
 12
6 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
599 800 km
4x2
166 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 730 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

HE TRADING

Holandë, Ede

Numri i referencës BRTT81

Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6 - kamion vagonetë
 17
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
702 000 km
4x2
238 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 965 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

De Koning Trucks

Holandë, Oss

Numri i referencës 93BGZ4

Scania P360 + Euro 5 + 6X2 + LIFT - kamion vagonetë
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 144 827 km
6x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 875 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Botuar: 15orë 54min

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës XLEP6X20005251719

Iveco Stralis 310 + Manual + Zepro Lift - kamion vagonetë
 20
12 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
641 658 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 620 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 18orë

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 287933

Iveco Stralis 310 + Manual + Zepro Lift - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2013
641 658 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 620 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 19orë 14min

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 287933

DAF CF 65.220 - kamion vagonetë
 15
11 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
896 951 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 295 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 22orë 36min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298647

Mercedes-Benz Atego 818 Manual, Steel Suspension - kamion vagonetë
 12
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
413 000 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 630 kg
Pesha bruto: 8 600 kg

Botuar: 1d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 359059

Mercedes-Benz Atego 818 Manual, Steel Suspension - kamion vagonetë
 13
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
472 000 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 450 kg
Pesha bruto: 8 600 kg

Botuar: 1d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 368815

DAF LF 45.160 / EEV / 254.000 KM!!! / NL Truck - kamion vagonetë
 20
11 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
253 627 km
4x2
159 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 880 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

Used Truck Point BV

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V183

Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
227 215 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 425 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70186526

MAN TGS 18.320 ISO BOX EURO 5 EEV LBW 2000 KG - kamion vagonetë
 14
Pyet për çmimin
2010
492 938 km
4x2
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 475 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 2d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës BXSR02

Iveco ML80E15/75 - kamion vagonetë
 20
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1994
428 053 km
4x2
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 370 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Epic Auctions B.V.

Holandë, Budel

Numri i referencës 67490

Mercedes-Benz Atego 1224 / 12 ton / 486 dkm /  Airco / Box / Loadlift / NL Truck - kamion vagonetë
 20
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
486 407 km
4x2
238 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 960 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2d

Kuijpers Trading B.V.

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 62BNZ7

Renault Midlum 190 Dxi Manual, Steel Suspension - kamion vagonetë
 13
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
352 000 km
4x2
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 160 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Botuar: 2d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 002788

MAN TGM 18.280 + Dhollandia Lift + 152553 KLM - kamion vagonetë
 20
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
152 553 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 220 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 185188

DAF LF 55.220 + Manual + Dhollandia Lift - kamion vagonetë
 20
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
696 823 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 850 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 349071

Scania P280 6x2*4NB - 42 TKM - NAVI - FULL AIR - CAMERA'S - ELEVATOR - LED LIGHTS - - kamion vagonetë
 10
109 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
42 000 km
6x2
280 hp

Botuar: 2d

BaCo Trucks & Trading B.V.

Holandë, Werkendam

Iveco Stralis 480 6X2 Liftachse Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 6
48 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
265 000 km
6x2
480 hp

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70200456

Volvo FM, 2006, 541000km, Auto, Airco, EU3, APK/TUV 06-23 - kamion vagonetë
 14
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
541 000 km
4x2
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 790 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 2d

Mister Mike

Holandë, Ter aar

Numri i referencës FMB

Renault MIDLUM 150.10 midlum 160.08 - kamion vagonetë
 11
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3 913 680 km
4x2
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 450 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298686

DAF LF 280 + Euro 6 + Dhollandia Lift - kamion vagonetë
 20
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
439 352 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 700 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 444009

Volvo FL 240 New clutch + Tail lift  - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2011
637 525 km
4x2
246 hp
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 3d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës BXZN01 | 1125589

1 2 3 21   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old