Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Premium 450 Retarder / Klima / ALCOA / LBW BÄR  - kamion vagonetë
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
553 712 km
4x2
451 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Renault Trucks Österreich

15 R

Austri, Tribuswinkel

Numri i referencës 001259

RENAULT Midlum 220 DXI 7200mm - kamion vagonetë
 19
Pyet për çmimin
2011
4x2
217 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 025 kg
Pesha bruto: 11 975 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës DH57523

Renault PREMIUM 270 DXI+E5+HAYON - kamion vagonetë
 17
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
420 461 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 160 kg
Pesha bruto: 17 990 kg

Botuar: 1d

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E59078

Renault Midlum 18.270 DXi E5 Koffer Rolltor LBW Klima - kamion vagonetë
 15
22 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
473 235 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 070 kg
Pesha bruto: 17 900 kg

Yourtrucks GmbH

12

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 580-

Renault Premium 300 DXI - kamion vagonetë
 13
Pyet për çmimin
2012
447 000 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës CE498FC

Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 12
31 000 EUR
2015
359 590 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 2d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0141

Renault Midlum 190 Dxi Manual, Steel Suspension - kamion vagonetë
 13
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
352 000 km
4x2
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 160 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Botuar: 2d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 002788

Renault MIDLUM 150.10 midlum 160.08 - kamion vagonetë
 11
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3 913 680 km
4x2
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 450 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298686

Renault Premium 450 Retarder / Klima / ALCOA / LBW BÄR  - kamion vagonetë
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
553 712 km
4x2
451 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Renault Trucks Österreich

15 R

Austri, Tribuswinkel

Numri i referencës 001259

Renault Premium 250 FULL STEELSPRING - Manual Fuelpump - kamion vagonetë
 20
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
403 000 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 1927

Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 18
32 000 EUR
2015
398 436 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 4d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0142

RENAULT MASTER 35 - kamion vagonetë
 20
Ankandi
2021
160 787 km

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PN21LTJ

Renault Midlum 180.13 Dci - kamion vagonetë
 7
Pyet për çmimin
2005
1 000 000 km
4x2
Pesha bruto: 13 000 kg

Botuar: 4d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës CQ388LS

Renault Master Polyvolume EM9T - kamion vagonetë
 20
26 726 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018

Botuar: 5d

Kranbilar Sweden AB

Suedi, Skåne

Numri i referencës 1378

RENAULT M230 - kamion vagonetë
 15
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1994
236 119 km

Botuar: 5d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 267270

Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 10
31 000 EUR
2015
319 707 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 5d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0143

Renault Midlum 240 - kamion vagonetë
 10
8 500 EUR
2009
394 679 km
4x2
240 hp
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 5d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0155

RENAULT MASTER LL35 - kamion vagonetë
 1
Ankandi
2017
295 457 km

Botuar: 6d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës MX67DKK

RENAULT MASTER 35 2.3 DCI - kamion vagonetë
 16
Ankandi
2017
154 802 km

Botuar: 6d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Scotland

Numri i referencës PO67DNX

RENAULT TRAFIC SL29 2.0DCI - kamion vagonetë
 20
Ankandi
2014
150 064 km

Botuar: 6d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës LV14AHU

Renault midlum - kamion vagonetë
 32
3 753 EUR
2012
290 000 km
219 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 825 kg

Botuar: 6d

ATS Norway AS

Norvegji, Oslo, 976

Numri i referencës 11572

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old