Kamion vagonetë Renault D 12 250 P4X2 SLEEPERCAB, COMFORT nga Holandë, 29950 EUR në shitje - ID: 6680374
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 MAN TGL 7.150 4x2 Box Van - kamion vagonetë
 6
4 501 EUR
2009
407 560 km
4x2
150 hp

Botuar: 3m 11d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80% - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2008
153 789 km
4x2
299 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës IVECO 180E30

MAN TGL 12.250 4X2 BL, EURO 6 - kamion vagonetë
 15
20 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
917 348 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 22d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT - kamion vagonetë
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
124 876 km
4x2
241 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 025 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 23d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003436 - 66-BTS-3

Scania P 280 4x2 - kamion vagonetë
 20
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
514 577 km
4x2
284 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 976 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1m 15d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

SCANIA P250 - kamion vagonetë
 12
41 500 EUR
2014
455 320 km
8x2

Botuar: 6m 28d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

DAF LF 260 4X2 12T SleeperCab Ladebordwand ACC Euro 6 - kamion vagonetë
 16
40 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
426 530 km
4x2
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 710 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2m 29d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70181858

Renault D 12 MED P4X2 210 PK EURO 6 117.799 KM - kamion vagonetë
 19
34 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
117 799 km
4x2
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 115 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2m 4d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003446

Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6 - kamion vagonetë
 16
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
255 988 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 225 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 1m 27d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70175148

MAN TGL 12.250 4X2 BL / Ladebordwand / KOMPLETT - kamion vagonetë
 20
20 550 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
808 855 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1m 8d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

 Lastbil MAN TGM 12.250 4x2 | Salaskåp Höj & sänk | - kamion vagonetë
 20
Ankandi

Botuar: 2d

Budi AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës 40142

Renault Midlum 250 4X4 PASSENGER CARRIER/TRUCK PASSENGER - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2016
24 749 km
4x4
250 hp

Botuar: 5m 20d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

Volvo FL615 250 4X2 - kamion vagonetë
 20
4 630 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
419 225 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 570 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 4d

Mindessons AB

11

Suedi, Trelleborg

DAF LF 55.250 4x2 - kamion vagonetë
 20
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
494 445 km
4x2
253 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 475 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 1m 28d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Kamion vagonetë Renault D 12 250 P4X2 SLEEPERCAB, COMFORT

Marka RENAULT
Modeli D 12 250 P4X2 SLEEPERCAB, COMFORT
Numri i referencës M0003343 - 38-BFB-5
Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 479 965 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 30.07.2014
Pesha neto 8 060 kg
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 3 930 kg
Ngjyra e zezë
Vendndodhja Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 7 698 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 250 hp (186 KW)
 • bllokimi i diferencialit
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • frena e motorit
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 5 300 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 245/70 R 19,5, Links außen: 35%, Rechts außen: 85%
 • gomat e pasme: 245/70 R 19,5, 50%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 255L
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 450 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 700 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: GLOBAL COMFORT SLEEPERCAB
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHLM 30, Heckklappe, 2000 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
29 950
EUR

5 Janar 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Used Truck Center B.V.
t1 old