Kamion vagonetë Renault D 12 MED P4X2 210 PK EURO 6 117.799 KM nga Holandë, 34950 EUR në shitje - ID: 6857386
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë Renault D 12 MED P4X2 210 PK EURO 6 117.799 KM

Online: 2m 4d

Marka RENAULT
Modeli D 12 MED P4X2 210 PK EURO 6 117.799 KM
Numri i referencës M0003446
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 117 799 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 29.01.2016
Pesha neto 5 875 kg
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 6 115 kg
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 5 132 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 215 hp (160 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • frenat: disku
 • ABS
 • gomat e përparme: 245/70 R 17,5, 60%
 • gomat e pasme: 245/70 R 22,5, 40%
 • goma rezervë
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 200L
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 180 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 400 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 910 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHLM 15, Heckklappe, 1500 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
34950 EUR
34 950
EUR
 • 4 079 329 ALL
 • 37 999 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
07:20
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6
27 900 EUR
2016, 702 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, HEDEL
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6, 2016
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
6 781 EUR
2013, 671 745 km, 6x2
Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN, 2013
Kamion vagonetë Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT
Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT
39 950 EUR
2016, 124 876 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
Kamion vagonetë Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT, 2016
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 * EURO3 * 4X2 * LOW KM *
MAN TGL 12.210 * EURO3 * 4X2 * LOW KM *
6 900 EUR
2005, 285 000 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Weurt
Kamion vagonetë MAN TGL 12.210 * EURO3 * 4X2 * LOW KM *, 2005
Kamion vagonetë Renault D 220 d 210
Renault D 220 d 210
37 950 EUR
2016, 237 684 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
Kamion vagonetë Renault D 220 d 210, 2016
Kamion vagonetë Renault D 220 d 210
Renault D 220 d 210
38 950 EUR
2016, 381 697 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
Kamion vagonetë Renault D 220 d 210, 2016
Kamion vagonetë Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6
Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6
49 800 EUR
2016, 255 988 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Scania P250 4X2 Ladebordwand Xenon Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
22 800 EUR
2015, 375 807 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
30 800 EUR
2016, 115 562 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6
Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6
21 800 EUR
2013, 330 291 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6, 2013
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6
Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6
19 900 EUR
2014, 413 818 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 12 Tons Automatic Tail Lift Euro 6, 2014
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6
DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6
34 900 EUR
2017, 270 349 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 12Tons ACC Manual tailgate Euro6, 2017
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
38 400 EUR
2015, 150 476 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FL 210 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6
32 400 EUR
2017, 285 132 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 210 4X2 ACC Ladebordwand Euro 6, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Used Truck Center B.V.
t1 old