Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6 nga Holandë, 39900 EUR në shitje - ID: 7281780
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6

Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 1
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 2
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 3
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 4
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 5
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 6
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 7
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 8
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 9
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 10
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 11
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 12
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 13
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 14
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 15
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 16
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 17
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 18
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 19
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P 4X2 250 E6: foto 20
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 27d

Marka RENAULT
Modeli D 14 MED P 4X2 250 E6
Numri i referencës M0003602
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 238 364 km
Data e regjistrimit të parë 23.11.2016
Pesha neto 7 445 kg
Pesha bruto 14 300 kg
Ngarkesa e dobishme 6 855 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 250 hp (186 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 5 300 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 285/70 R19.5, Links außen: 65%, Rechts außen: 70%
 • gomat e pasme: 285/70 R19.5, Links innnerhalb: 80%, Links außen: 80%, Rechts innerhalb: 70%, Rechts außen: 70%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 215L
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 8 720 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 440 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 500 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: Zepro - Hiab ZDH 1500, Heckklappe, 1500 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit

39 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 332 661 ALL
 • ≈ 42 698 USD
Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:26
4.3
74 komente
I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
person
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Shihni të gjitha
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

39 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 332 661 ALL
 • ≈ 42 698 USD

Renault D 14 MED P 4X2 250 E6

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Used Truck Center B.V.
t1 old