Kamion vagonetë Renault D 14 MED P4X2 250 EURO 6

picture_as_pdf

43 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Kamion vagonetë

Viti

2017

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT D me leasing

Botuar: 5m 17d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliD 14 MED P4X2 250 EURO 6
Numri i referencësM00003229 - 62-BTD-1
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi336672 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë30.01.2017
Pesha neto7290 kg
Pesha bruto14300 kg
Ngarkesa e dobishme7010 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja7698 cc
Rendimenti i fuqisë256 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Pezullimi i aksit të përparmë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës5300 mm
ABS
Gomat e përparme285/70 R 19,5, 50%
Gomat e pasme285/70 R 19,5, 80%
Goma dyshe
Serbatorët e karburantit200L
Spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7450 mm
Gjerësia e ngarkesës2440 mm
Lartësia e ngarkesës2510 mm
Arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Modeli i kabinësGLOBAL CABINE
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand: ZEPRO ZHD 1500, Heckklappe, 1500 kg
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • Central armrest
  • Remote central locking
  • Spotlights

More information

General information

Model year: 2022

Cab: GLOBAL CABINE, day

Registration number: 62-BTD-1

Transmission

Transmission: ZF, 6 gears, Automatic

Functional

Make of bodywork: NORKA

Interior

Upholstery: Alcantara

Maintenance

APK (MOT): tested until 06/2023

History

Maintained according to instruction: yes

Condition

Technical condition: good

Visual appearance: good

Number of keys: 2

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:37

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioni

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.