Kamion vagonetë Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 nga Holandë, 22800 EUR në shitje - ID: 6868968
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6

Online: 1m 30d

Marka RENAULT
Modeli D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Numri i referencës 70186043
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 375 807 km
Data e regjistrimit të parë 04.09.2015
Pesha neto 4 865 kg
Pesha bruto 7 500 kg
Ngarkesa e dobishme 2 635 kg
Gjatësia 8 680 mm
Gjerësia 2 580 mm
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni +31 413 7...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 180 hp (134 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 4 300 mm
 • frenat: disku
 • gomat e përparme: 215/75 R17.5, 50%
 • gomat e pasme: 205/75 R17.5, 30%
 • serbatorët e karburantit: 135L
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 6 440 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 450 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 490 mm
 • dyert anësore
Kabina/pjesa e brendshme
 • modeli i kabinës: Enkel
 • çikriku
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • ngrohje e ndenjëseve
 • radio
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: DHollandia DHLM.20, unterfahrbare Klappe, 1500 kg
 • pajisje: vinç
Pjesë shtesë
 • tahografi
22800 EUR
22 800
EUR
 • 2 661 193 ALL
 • 24 789 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
BAS World
BAS World Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
08:04
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%
Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%
2008, 153 789 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Furth im Wald
Kamion vagonetë Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80%, 2008
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN
6 781 EUR
2013, 671 745 km, 6x2
Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Kamion vagonetë DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN, 2013
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
53 600 EUR
2015, 170 148 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
49 800 EUR
2015, 227 215 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2015
Kamion vagonetë DAF LF55.180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Manual Euro 3
DAF LF55.180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Manual Euro 3
9 950 EUR
2006, 622 688 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF55.180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Manual Euro 3, 2006
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
42 000 EUR
2016, 215 921 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1221 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2016
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6
DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6
29 800 EUR
2017, 351 908 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF LF 220 4X2 NL-Truck APK Ladebordwand Euro6, 2017
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
32 800 EUR
2014, 192 256 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 1018 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2014
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6
30 800 EUR
2016, 115 562 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 80E210 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6, 2016
Kamion vagonetë Scania P230 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5
Scania P230 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5
17 400 EUR
2010, 770 935 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Scania P230 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5, 2010
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 4X2 BL KOFFER - LADEBORDWAND - NL TOP TRUCK
MAN TGL 8.180 4X2 BL KOFFER - LADEBORDWAND - NL TOP TRUCK
21 500 EUR
2010, 75 134 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, OISTERWIJK
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 4X2 BL KOFFER - LADEBORDWAND - NL TOP TRUCK, 2010
Kamion vagonetë MAN TGM 18.250 4X2 NL-Truck Hartholz-Boden Ladebordwand Euro 6
MAN TGM 18.250 4X2 NL-Truck Hartholz-Boden Ladebordwand Euro 6
37 400 EUR
2014, 299 283 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë MAN TGM 18.250 4X2 NL-Truck Hartholz-Boden Ladebordwand Euro 6, 2014
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 815 4X2 NL-Truck Manual Ladebordwand Euro 2
Mercedes-Benz Atego 815 4X2 NL-Truck Manual Ladebordwand Euro 2
8 800 EUR
1998, 396 537 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë Mercedes-Benz Atego 815 4X2 NL-Truck Manual Ladebordwand Euro 2, 1998
Kamion vagonetë DAF CF85.360 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5
DAF CF85.360 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5
13 400 EUR
2007, 681 867 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
Kamion vagonetë DAF CF85.360 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 5, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - BAS World
t1 old