Kamion vagonetë Renault D 7.5 180 EURO 6

Online: 2m 30d

Marka RENAULT
Modeli D 7.5 180 EURO 6
ID M0002146 - 98-BGK-9
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 238 736 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 14.10.2015
Pesha neto 4 525 kg
Pesha bruto 7 490 kg
Ngarkesa e dobishme 2 965 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 953 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 177 hp (131 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 4 300 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 205/75 R 17,5, Links außen: 40%, Rechts außen: 60%
 • gomat e pasme: 205/75 R 17,5, 50%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 135L
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 6 050 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 250 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 380 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • modeli i kabinës: AVANTAGE
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • CD
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHLM 10, Heckklappe, 1000 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
14950 EUR
14 950
EUR
 • 1 848 194 ALL
 • 18 203 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
14:17
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
14 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Volvo FL 6 180 4X2 rigid closed box
Volvo FL 6 180 4X2 rigid closed box
2006, 506 089 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
4 950 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL 6 180 4X2 rigid closed box, 2006
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P4X2 240 NIEUW 4.085 KM
Renault D 14 MED P4X2 240 NIEUW 4.085 KM
2020, 4 085 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
67 900 EUR
Kamion vagonetë Renault D 14 MED P4X2 240 NIEUW 4.085 KM, 2020
Kamion vagonetë Renault D7.5 180
Renault D7.5 180
2015, 176 813 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
18 850 EUR
Kamion vagonetë Renault D7.5 180, 2015
Kamion vagonetë Renault RENAULT D CAB 7.5 180 GV P/E
Renault RENAULT D CAB 7.5 180 GV P/E
2015, 175 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
30 600 EUR
Kamion vagonetë Renault RENAULT D CAB 7.5 180 GV P/E, 2015
Kamion vagonetë Renault D12 240 Laadklep + Euro 6
Renault D12 240 Laadklep + Euro 6
2015, 339 126 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Borne
25 500 EUR
Kamion vagonetë Renault D12 240 Laadklep + Euro 6, 2015
Kamion vagonetë Renault Midlum 180.14 Euro 5
Renault Midlum 180.14 Euro 5
2011, 318 659 km, 4x2
Belgjikë, Hooglede
12 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 180.14 Euro 5, 2011
Kamion vagonetë Renault D 220 7.5t airco taillift
Renault D 220 7.5t airco taillift
2015, 282 469 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
15 900 EUR
Kamion vagonetë Renault D 220 7.5t airco taillift, 2015
Kamion vagonetë MAN TGL 7.180/8.180*EURO 5*1,5 t LBW*
MAN TGL 7.180/8.180*EURO 5*1,5 t LBW*
2011, 333 000 km, Dizel
Gjermani, Babenhausen
8 990 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 7.180/8.180*EURO 5*1,5 t LBW*, 2011
Kamion vagonetë Renault TK02 D 7,5 ton CLOSED BOX MANUAL GEARBOX 189.200KM EURO 6
Renault TK02 D 7,5 ton CLOSED BOX MANUAL GEARBOX 189.200KM EURO 6
2014, 189 200 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
12 900 EUR
Kamion vagonetë Renault TK02 D 7,5 ton CLOSED BOX MANUAL GEARBOX 189.200KM EURO 6, 2014
Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 EURO 5/ Koffer 7,5m/ Seiten Tür/ LBW
MAN TGL 12.180 EURO 5/ Koffer 7,5m/ Seiten Tür/ LBW
2011, 274 824 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
14 800 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 EURO 5/ Koffer 7,5m/ Seiten Tür/ LBW, 2011
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 + euro 5
MAN TGL 8.180 + euro 5
2012, 413 275 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Roosendaal
15 750 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 8.180 + euro 5, 2012
Kamion vagonetë DAF LF 180 FA EURO 6
DAF LF 180 FA EURO 6
2017, 229 175 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, MEERKERK
23 950 EUR
Kamion vagonetë DAF LF 180 FA EURO 6, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.