Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten i ri në shitje - ID: 7174709
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vagonetë, kamion elektrik i ri Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten

Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 1
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 2
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 3
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 4
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 5
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 6
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 7
Kamion vagonetë Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten: foto 8
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 2m 5d

Marka RENAULT
Modeli D
Numri i referencës 20E01001
Viti i prodhimit 2022
E re
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Berlin
Telefoni +49 171 5...
Motori/linja e ngarjes
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
  • numri i akseve: 2-aks
  • ABS
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 280 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 500 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
  • tipi i kabinës: kabinë ditore
Gjermani, Berlin
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:46
I besueshëm
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Ferronordic Used Trucks GmbH
t1 old