Kamion vagonetë Renault D14 240 4X2 Laadklep + Airco nga Holandë, 41250 EUR në shitje - ID: 6801032
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 MAN TGL 7.150 4x2 Box Van - kamion vagonetë
 6
4 501 EUR
2009
407 560 km
4x2
150 hp

Botuar: 3m 11d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK 153tkm Reifen30-80% - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2008
153 789 km
4x2
299 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës IVECO 180E30

Renault D 270.14 238 tkm airco lift - kamion vagonetë
 15
37 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
238 284 km
4x2
271 hp

Botuar: 8d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298486

Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT - kamion vagonetë
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
124 876 km
4x2
241 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 025 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 23d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003436 - 66-BTS-3

RENAULT D12.240 - kamion vagonetë
 9
42 000 EUR
2015
313 700 km
8x2

Botuar: 1m 17d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Renault MIDLUM 220DCI 4x2 DayCab Euro5 - GeslotenLaadbak 6m + 1000KG Laadklep - Vangmuilkoppeling - Airco (V477) - kamion vagonetë
 20
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
209 220 km
4x2
219 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 200 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 5m 25d

GEMA Trading BV

8

Holandë, Oud Gastel

Numri i referencës V477

Renault D 250 Euro 6 / 183 dkm / Box / Laadklep / NL Truck - kamion vagonetë
 17
44 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
183 879 km
4x2
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 181 kg
Pesha bruto: 13 300 kg

Botuar: 17d

Kuijpers Trading B.V.

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 26BSH7

Volvo FE 240 * MANAULT * 4X2 * - kamion vagonetë
 18
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
598 000 km
4x2

Botuar: 6m 18d

PRINCE

Holandë, Weurt

RENAULT D12 240 PAQUETERO - kamion vagonetë
 8
45 500 EUR
2016
281 200 km
8x2

Botuar: 4m 2d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Mercedes-Benz Atego 816 240.000 km Laadklep - kamion vagonetë
 19
11 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
240 000 km
4x2
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 374 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 16d

TeKa Trading B.V.

Holandë, Groot-Ammers

Numri i referencës 1411

Renault D 180 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
22 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
375 807 km
4x2
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 635 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 1m 30d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70186043

Volvo FL 240 4x2 BOX L=7495 mm - kamion vagonetë
 20
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
272 785 km
4x2
243 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 340 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1m 29d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Volvo FL 240 4x2 BOX L=7503 mm - kamion vagonetë
 20
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
261 713 km
4x2
243 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 280 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1m 28d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Renault Midlum 240 - kamion vagonetë
 10
8 500 EUR
2009
394 679 km
4x2
240 hp
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 5d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0155

Kamion vagonetë Renault D14 240 4X2 Laadklep + Airco

Marka RENAULT
Modeli D
Numri i referencës 28BLH7 | 1047803
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 441 279 km
Pesha bruto 14 300 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Borne
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 5 132 cc
 • rendimenti i fuqisë: 245 hp (182 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 6 060 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 420 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
Pajisja
 • urë ngritëse
41 250
EUR

1 Dhjetor 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Nijwa Used Trucks
t1 old