Kamion vagonetë Renault Midlum 220-08 EL ALIANCE !!! 66.558 km

Online: 2m 26d

Marka RENAULT
Modeli Midlum 220-08 EL ALIANCE !!! 66.558 km
ID M0002036 - BV-LB-72
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 66 558 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 09.10.2008
Pesha neto 5 420 kg
Pesha bruto 7 490 kg
Ngarkesa e dobishme 2 070 kg
Ngjyra e zezë
Vendndodhja Holandë, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 4 764 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 215 hp (160 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 205/75 R 17,5, 80%
 • gomat e pasme: 205/75 R 17,5, 70%
 • goma rezervë
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 130L
 • bashkuesi i rimorkios
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 180 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 210 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 390 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • modeli i kabinës: ALLIANCE
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • CD
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
10900 EUR
10 900
EUR
 • 1 353 006 ALL
 • 13 216 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
12:02
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
10 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Renault D 7.5 180 EURO 6
Renault D 7.5 180 EURO 6
2015, 238 736 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
15 950 EUR
Kamion vagonetë Renault D 7.5 180 EURO 6, 2015
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2008, 603 727 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
5 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2008
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2008, 559 494 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
7 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2008
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 220.08 topsleeper
Renault MIDLUM 220.08 topsleeper
2012, 666 333 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
8 900 EUR
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 220.08 topsleeper, 2012
Kamion vagonetë Renault Midlum 220 DXi
Renault Midlum 220 DXi
2008, 333 511 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
9 850 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220 DXi, 2008
Kamion vagonetë Renault Midlum 220 267"km TOP
Renault Midlum 220 267"km TOP
2012, 267 605 km, 4x2
Belgjikë, Peer
9 900 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220 267"km TOP, 2012
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 220.08 e5 2x side door
Renault MIDLUM 220.08 e5 2x side door
2008, 264 125 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
6 950 EUR
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 220.08 e5 2x side door, 2008
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 150-08
Renault MIDLUM 150-08
2006, 340 949 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
4 950 EUR
Kamion vagonetë Renault MIDLUM 150-08, 2006
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2005, 532 759 km, 4x2
Belgjikë, Peer
4 300 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2005
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2012, 385 242 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
11 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2012
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2006, 500 000 km, 4x2, 2-aks
Danimarkë, Hedensted
2 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2006
Kamion vagonetë Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2007, 459 401 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
6 500 EUR
Kamion vagonetë Renault Midlum 220, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.