Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT D në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT D


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 12
31 000 EUR
2015
359 590 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 2d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0141

Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 18
32 000 EUR
2015
398 436 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 4d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0142

Renault Gamme D 12 - kamion vagonetë
 10
31 000 EUR
2015
319 707 km
4x2
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 5d

ABLIS POIDS LOURDS

7

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0143

Renault D 270.14 238 tkm airco lift - kamion vagonetë
 15
37 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
238 284 km
4x2
271 hp

Botuar: 8d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298486

Renault D 320 4X2 NL-Truck 19,5 Tonner LBW Euro 6 - kamion vagonetë
 16
72 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
240 928 km
4x2
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 545 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 16d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70187718

Renault D 270 - kamion vagonetë
 14
35 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
330 996 km
4x2
271 hp

Botuar: 16d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298484

RENAULT D280.18 - kamion vagonetë
 16
47 500 EUR
2016
475 000 km
8x2

Botuar: 17d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Renault D 250 Euro 6 / 183 dkm / Box / Laadklep / NL Truck - kamion vagonetë
 17
44 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
183 879 km
4x2
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 181 kg
Pesha bruto: 13 300 kg

Botuar: 17d

Kuijpers Trading B.V.

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 26BSH7

Renault D 12 MED P4X2 240 PK, EURO 6, PROTECT - kamion vagonetë
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
124 876 km
4x2
241 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 025 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 23d

Used Truck Center B.V.

14 R V

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Numri i referencës M0003436 - 66-BTS-3

Renault D 270 - kamion vagonetë
 13
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
350 183 km
4x2
271 hp

Botuar: 24d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298143

Renault D 270 - kamion vagonetë
 16
37 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
230 874 km
4x2
271 hp

Botuar: 29d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297866

RENAULT TK02 D kontener + winda EURO 6 - kamion vagonetë
 9
11 100 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
329 592 km
4x2
174 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 085 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 1m 2d

ADF POLSKA

Poloni, Dąbrowa Tarnowska

Numri i referencës 2522

Renault D 220 d 210 - kamion vagonetë
 14
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
403 421 km
4x2
209 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 825 kg
Pesha bruto: 14 300 kg

Botuar: 1m 8d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297527

Renault D 220 d 210 - kamion vagonetë
 15
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
381 697 km
4x2
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 395 kg
Pesha bruto: 14 300 kg

Botuar: 1m 12d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297352

Renault D 270 d 280 - kamion vagonetë
 15
42 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
259 048 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 475 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1m 13d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297353

Renault D 220 d 210 - kamion vagonetë
 14
37 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
237 684 km
4x2
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 125 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 1m 16d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297351

RENAULT D12.240 - kamion vagonetë
 9
42 000 EUR
2015
313 700 km
8x2

Botuar: 1m 17d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Renault D 270 d 280 - kamion vagonetë
 14
42 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
293 085 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 345 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1m 20d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297350

RENAULT D280.18 - kamion vagonetë
 13
43 000 EUR
2014
469 518 km
8x2

Botuar: 1m 25d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Renault D 270 - kamion vagonetë
 15
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
400 057 km
4x2
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 505 kg
Pesha bruto: 14 300 kg

Botuar: 1m 29d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297041

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old