Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT G në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT G


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault G230 **6CYL-FULL STEEL-MANUAL PUMP** - kamion vagonetë
 13
Pyet për çmimin
1990
515 276 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 8 500 kg
Pesha bruto: 17 500 kg

Botuar: 1m 6d

BVBA TLD Trucks & Vans

Belgjikë, Kessel

Numri i referencës 3086

Renault G230 **CAMION FRANCAIS- A LAMES** - kamion vagonetë
 11
Pyet për çmimin
1989
725 043 km
4x2

Botuar: 8m 23d

BVBA TLD Trucks & Vans

Belgjikë, Kessel

Numri i referencës 2773

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old